O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Kulig dostała dużą rolę w amerykańskim serialu. Zagra obok największych gwiazd!

Kiedy premiera?

Rafał Kowalski 10 października 2018 16:57

Jeszcze nie ochłonęliśmy ani po sukcesie Zimnej wojny, ani po informacji, że Joanna Kulig spodziewa się dziecka, a aktorka znów nas zaskakuje. Okazuje się, że kariera gwiazdy nabrała takiego tempa, że już w przyszłym roku zobaczymy ją w amerykańskiej produkcji o tytule Hanna. Pierwsze informacje dotyczące projektu napawają nas ogromną ciekawością!

O czym będzie serial Hanna z Joanną Kulig?

Hanna to najnowsza produkcja Amazona, która będzie opierała się na filmie z 2011 roku o tym samym tytule. Dzieło Joe Wrighta opowiadało o 16-latce, która od dziecka była szkolona przez tatę na profesjonalnego zabójcę. Ojciec głównej bohaterki był agentem CIA i często to właśnie z jego kolegami musiała sobie radzić tytułowa Hanna. Naszą ciekawość najbardziej budzi fakt, że akcja działa się na północy Polski…

W serialu w rolę nastolatki wcieli się Esme Creed-Miles. Na ekranie zobaczymy także Mireille Enos czy Joela Kinnamana. A kogo zagra Joanna Kulig? Aktorka wcieli się w rolę matki Hanny, która w serialu będzie pojawiać się w retrospekcjach. Produkcja została już nakręcona, a o jej szczegółach  opowiedziała sama Joanna Kulig. „Serial Hanna został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Tele Tygodniem. Aktorce najbardziej imponuje jednak fakt, że wiele scen zagrała ze słynnym Joelem Kinnamanem, znanym z takich filmów jak Legion samobójców, Robocop czy Nocny pościg.

Na planie nie zabrakło kilku niebezpiecznych scen, które wymagały od aktorów zdolności kaskaderskich. „Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Wszystko musiało być perfekcyjne. Helikopter rusza, robi okrążenie, a my w aucie zakręcamy razem z nim. Do tego ja krzyczę w wyznaczonym co do sekundy momencie. Nasz samochód był prawdziwą konstrukcją. Kierownica znajdowała się z tyłu. Joel udawał, że prowadzi, a siedzący za nami kaskader wykonywał wszystkie ewolucje. Super przeżycie”, ekscytowała się Kulig w rozmowie z tygodnikiem.

Choć premiera serialu zaplanowana jest na 2019 roku, my już nie możemy się doczekać pierwszego odcinka z Joanną Kulig. To chyba jedna z najszybciej rozwijających się za granicą karier w ostatnich latach, dlatego obserwujemy ją z zapartym tchem. Po cichu liczymy nawet na nominację dla Joanny do Oscara… Macie podobnie?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.