ZE ŚWIATA FILMU

Jennifer Grey i Patrick Swayze nienawidzili się? To nagranie mówi wszystko o ich relacji! 

Czy faktycznie za sobą nie przepadali?

Gabriela Czernecka 24 lutego 2019 17:57

Mimo upływu lat film Dirty Dancing z Jennifer Grey i Patrickiem Swayze wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych produkcji na całym świecie. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem nawet po ponad 30 latach od premiery film wzbudza w ludziach te same emocje. Choć historia miłości Frances i Johnny’ego zdobyła sympatię publiczności, krytycy nie pozostawili na produkcji suchej nitki, a sami odtwórcy głównych ról podobno się nienawidzili! Ten fragment zza kulis powstawania filmu ujawnia nowe fakty na temat relacji, jakie łączyła Jennifer Grey i Patricka Swayze. Zobaczcie sami.

Dirty Dancing - Jennifer Grey i Patrick Swayze się nie lubili?

Czy jest ktoś jeszcze, kto nie uwielbia kultowego filmu z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w roli głównej? Mimo że od premiery filmu mija ponad 30 lat, ten wciąż wzbudza spore emocje i każda nowa informacja na temat produkcji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tak było w przypadku wiadomości o kontuzji kolana, jaka doskwierała aktorowi podczas nagrywania kultowej sceny z podnoszeniem. Swayze miał wówczas odpowiedzieć „show must go on”, zacisnąć zęby i dokończyć kręcenie sceny, testując wytrzymałość kończyny do granic możliwości.

Najsłynniejszą plotką, dotycząca produkcji miała być jednak ta, dotycząca fatalnych relacji odtwórców głównych ról. Zagraniczne media podały, że Patrick Swayze i Jennifer Grey nie potrafili ze sobą pracować.  Autobiografia Patricka Swayze The Time of My Life potwierdziła te plotki. Aktora denerwowały humory partnerki, jej dziwne nastroje i wygłupy, które zakłócały pracę na planie. Co ciekawe, podobno Jennifer i Patrick jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć byli w konflikcie. Wszystko przez wcześniejszy film, w którym razem zagrali, Czerwony świt. I choć nie chcieli zagrać ze sobą (zwłaszcza pary kochanków), ostatecznie udało im się przezwyciężyć wzajemną niechęć.

Wycięta scena z filmu Dirty Dancing

To nagranie z pewnością jest tego dowodem. Mamy okazję podejrzeć na nim, jak powstawała kultowa scena z filmu. Widać, że między aktorami wytworzyła się prawdziwa chemia. Zobacz wyciętą scenę z filmu Dirty Dancing! 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.