ZE ŚWIATA SERIALI

Książę Hastings, czyli Darcy XXI wieku! Kim jest gwiazda serialu Bridgertonowie?

O tym aktorze będzie głośno!

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2021 14:13

Choć serial Bridgertonowie to nowość na Netflixie, to cieszy się ogromną popularnością! Produkcja szybko zyskała stałe grono wielbicieli, którzy już wyszukują ciekawostek na temat kostiumowego serialu. Nic więc dziwnego, że główni aktorzy, czyli Daphne Bridgerton (w tej roli Phoebe Dynevor) oraz Simon Basset (w tej roli Rege-Jean Page) cieszą się zainteresowaniem. Postanowiliśmy przybliżyć więc sylwetkę słynnego księcia Hastings, Simona Basseta. Kim jest Rege-Jean Page? 

Książę Hastings: Rege-Jean Page kim jest?

Ośmioodcinkowa produkcja Bridgertonowie miała swoją premierę 25 grudnia. Nikt nie przypuszczał, że serial zdobędzie tak wielki rozgłos i stanie się jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa ostatnich dni. Bridgertonowie to serial, który powstał na podstawie serii książęk Julii Quinn. I choć historia zamożnej rodziny opisana została w ośmiu tomach, to jak na razie nie wiadomo, czy powstanie drugi sezon serialu. Jedno jest jednak pewne - o tej produkcji jest głośno!

Serial Bridgertonowie obsada kadr z serialu
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Zjawiskowe bale, miłosne intrygi, niezwykłe kreacje, wspaniała muzyka i płomienne romanse to zdecydowane plusy tej produkcji. Choć klimatem przypomina serial Downtown Abbey, to zdecydowanie bliżej mu do serialu Plotkara. Uwagę widzów jak zwykle zwrócili główni bohaterowie, czyli Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page. Kim jest aktor, który wciela się w księcia Hastings? 

Nie ma wątpliwości, że serial Bridgertonowie otworzył mu drzwi do wielkiej kariery. Rege-Jean Page urodził się w Londynie, ale dzieciństwo spędził w Zimbabwe. Jego mama jest pielęgniarką, a ojciec nauczycielem. Na koncie ma kilka głośnych filmów. Mający 31 lat aktor miał okazję zagrać w takich produkcjach jak: Korzenie (2016), Zabójcze maszyny (2018) czy Ocalona (2015). Na koncie ma także role w serialach Waterloo Road (2006-2015) oraz For the People (2018-2019). 

Serial Bridgertonowie obsada kadr z serialu
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Instagram Rege-Jean Page’a cieszy się ogromną popularnością. Aktor ma ponad milion obserwujących, a na swoim koncie zamieszcza zdjęcia z planów produkcji, w których mieliśmy okazję go podziwiać.

Nie brakuje tam także zdjęć z przyjaciółmi czy z wakacji, na których Rege-Jean Page prezentuje swoją nienaganną sylwetkę. 

Serial Bridgertonowie zdecydowanie sprawił, że jego nazwisko pojawia się dziś w największych magazynach. Nazywa się go Darcym XXI wieku. Nie ma wątpliwości, że o aktorze z Bridgertonów jeszcze nie raz będzie głośno!

Serial Bridgertonowie: książę Hastings
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?