ZE ŚWIATA SERIALI

Książę Hastings, czyli Darcy XXI wieku! Kim jest gwiazda serialu Bridgertonowie?

O tym aktorze będzie głośno!

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2021 14:13

Choć serial Bridgertonowie to nowość na Netflixie, to cieszy się ogromną popularnością! Produkcja szybko zyskała stałe grono wielbicieli, którzy już wyszukują ciekawostek na temat kostiumowego serialu. Nic więc dziwnego, że główni aktorzy, czyli Daphne Bridgerton (w tej roli Phoebe Dynevor) oraz Simon Basset (w tej roli Rege-Jean Page) cieszą się zainteresowaniem. Postanowiliśmy przybliżyć więc sylwetkę słynnego księcia Hastings, Simona Basseta. Kim jest Rege-Jean Page? 

Książę Hastings: Rege-Jean Page kim jest?

Ośmioodcinkowa produkcja Bridgertonowie miała swoją premierę 25 grudnia. Nikt nie przypuszczał, że serial zdobędzie tak wielki rozgłos i stanie się jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa ostatnich dni. Bridgertonowie to serial, który powstał na podstawie serii książęk Julii Quinn. I choć historia zamożnej rodziny opisana została w ośmiu tomach, to jak na razie nie wiadomo, czy powstanie drugi sezon serialu. Jedno jest jednak pewne - o tej produkcji jest głośno!

Serial Bridgertonowie obsada kadr z serialu
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Zjawiskowe bale, miłosne intrygi, niezwykłe kreacje, wspaniała muzyka i płomienne romanse to zdecydowane plusy tej produkcji. Choć klimatem przypomina serial Downtown Abbey, to zdecydowanie bliżej mu do serialu Plotkara. Uwagę widzów jak zwykle zwrócili główni bohaterowie, czyli Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page. Kim jest aktor, który wciela się w księcia Hastings? 

Nie ma wątpliwości, że serial Bridgertonowie otworzył mu drzwi do wielkiej kariery. Rege-Jean Page urodził się w Londynie, ale dzieciństwo spędził w Zimbabwe. Jego mama jest pielęgniarką, a ojciec nauczycielem. Na koncie ma kilka głośnych filmów. Mający 31 lat aktor miał okazję zagrać w takich produkcjach jak: Korzenie (2016), Zabójcze maszyny (2018) czy Ocalona (2015). Na koncie ma także role w serialach Waterloo Road (2006-2015) oraz For the People (2018-2019). 

Serial Bridgertonowie obsada kadr z serialu
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Instagram Rege-Jean Page’a cieszy się ogromną popularnością. Aktor ma ponad milion obserwujących, a na swoim koncie zamieszcza zdjęcia z planów produkcji, w których mieliśmy okazję go podziwiać.

Nie brakuje tam także zdjęć z przyjaciółmi czy z wakacji, na których Rege-Jean Page prezentuje swoją nienaganną sylwetkę. 

Serial Bridgertonowie zdecydowanie sprawił, że jego nazwisko pojawia się dziś w największych magazynach. Nazywa się go Darcym XXI wieku. Nie ma wątpliwości, że o aktorze z Bridgertonów jeszcze nie raz będzie głośno!

Serial Bridgertonowie obsada kadr z serialu
Fot. Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.