Serial Netflixa
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Powstanie polska wersja Sex Education dla Netflixa!

To "przeniesienie życia sexualnego ludzkości o level wyżej"

Ida Marszałek 10 marca 2020 15:20
Serial Netflixa
Fot. Materiały prasowe

Netflix oficjalnie ogłosił powstanie już trzeciego polskiego serialu, który zostanie wyemitowany na łamach tej popularnej platformy. Wygląda na to, że Sexify ma być polską odpowiedzią na niezwykle popularny brytyjski serial Sex Education. Czy po polskiej produkcji możemy się spodziewać równie otwartego podejścia do tematu życia seksualnego?

"Sexify" serial fabuła

Wygląda na to, że Netflix coraz chętniej inwestuje w polskie produkcje. W 2018 roku swoją premierę miał serial 1983 wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland oraz Agnieszkę SmoczyńskaA serial W głębi lasu na podstawie powieści kryminalnej Harlana Cobena z Agnieszką Grochowską i Grzegorzem Damięckim w rolach głównych pojawi się na platformie w tym roku. Sexify ma być następnym projektem, popularnego serwisu streamingowego. O czym będzie opowiadać najnowsza polska produkcja?

Głównymi bohaterkami serialu będą trzy młode dziewczyny. Natalia to pochodząca z małego miasta, nastawiona na sukces studentka informatyki. Paulina - jej najlepsza przyjaciółka - najbardziej pragnie ożywić swój umierający po 7 latach związek. A Monika, znajoma Natalii z akademika, jest bardzo znudzona studiami, ma za to bardzo bogate doświadczenie seksualne. Trzy studentki biorą udział w konkursie na najlepszy start-up zorganizowanym przez uczelnię. Wpadają na pomysł stworzenia Sexify - które miałoby zrewolucjonizować życie erotyczne jego użytkowników. Od tego momentu dziewczyny zaczną badać tajniki świata seksu, co przełoży się również na ich życie prywatne. Tworząc swój innowacyjny projekt odkryją na nowo swoją seksualność oraz kobiecą siłę. Praca nad start-upem będzie drogą bohaterek ku dojrzałości. Jak twierdzą twórcy, w Sexify ma nie zabraknąć humoru oraz szczypty prowokacji. Czy porównania do Sex Education okażą się trafione?

"Sexify" serial obsada

W rolę Natalii wcieli się znana z serialu Pułapka Aleksandra Skraba. Paulinę zagra Maria Sobocińska, którą ostatnio mogliśmy oglądać w Panu T. Natomiast w roli Moniki zobaczymy Sandrę Drzymalską, która wystąpiła w trzeciej części Psów. Scenariusz serialu stworzyli wspólnie reżyser głośnej Cichej nocy Piotr Domalewski oraz twórczyni komedii Nic nie ginie - Kalina Alabrudzińska. Duet zajmie się również reżyserią produkcji. Piotr Domalewski wypowiedział się o serialu w oficjalnym oświadczeniu:

"Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi."

"Sexify" serial premiera

Serial ma składać się z 8 odcinków. Nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się na Netflixie, jednak z pewnością zobaczymy go jeszcze w tym roku. Informacja na temat Sexify pojawiła się na Instagramie popularnej platformy streamingowej.

Jak zapowiedzieli twórcy serialu:

"Młode umysły + przeniesienie życia sexualnego ludzkości o lvl wyżej = Sexify. Nowy polski serial oryginalny już w tym roku na Netflix. W rolach głównych: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska".

Wszystko zapowiada, że Sexify będzie odważne i nowatorskie. Czy zgodnie z zapewnieniami twórców na naszych domowych ekranach doświadczymy świeżego podejścia do tematu życia seksualnego? O tym przekonamy się już wkrótce! Planujecie oglądać nową produkcję Netflixa? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.