VIVA! VIDEO

Roztańczony Sylwester w stylu glamour? Tylko z Dwójką!

Zapowiedź imprezy robi ogromne wrażenie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 27 grudnia 2021 16:30

Kryształowe żyrandole, piękne kwiatowe girlandy, pełne przepychu wnętrza, panie w skrzących się cekinami sukniach balowych, panowie w eleganckich garniturach. Nie, to nie „Wielki Gatsby”. To Sylwester Marzeń z Dwójką! Możemy już oglądać imponującą zapowiedź wydarzenia.

Rozpoczyna się od wieczornej panoramy Zakopanego i Tatr oraz od dźwięków góralskich smyczków, a potem akcja przenosi się do iście pałacowej scenerii, w której rozbrzmiewa „Waterloo” Abby w nowej aranżacji. Wśród bawiących się i tańczących gości widzimy znajome twarze: Idę Nowakowską, Roksanę Węgiel, Małgorzatę Tomaszewską, Zenka Martyniuka, Tomasza Kammela, Rafała Brzozowskiego, Norbiego, Słowomira i Kajrę. Niektórzy z nich wystąpią na Sylwestrze Marzeń w roli prowadzących, inni - w roli gwiazd. Centralne miejsce zajmuje jednak Ona – Maryla Rodowicz. Dla legendy polskiej estrady to kolejne wyjątkowe wydarzenie końca 2021 roku, bo kilka dni wcześniej (25 grudnia) również w TVP emitowano film o jej życiu "Maryla. Tak kochałam".

sylwester-marzeń-z-dwójką
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Zwieńczeniem zapowiedzi jest bajeczny pokaz fajerwerków. I taki właśnie będzie Sylwester Marzeń - zapierający dech w piersiach i pełen wrażeń! Już sam zwiastun zachęca do tańca i szampańskiej zabawy, a to przecież dopiero przedsmak tego, co będzie działo się na sylwestrowej scenie. W tej niepowtarzalnej imprezie uczestniczyć będą miliony Polaków, zgromadzonych zarówno przed telewizorami, jak i na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem.

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką zobaczymy polskie i zagraniczne gwiazdy oraz usłyszymy ich największe przeboje. Wystąpią m.in.: Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Organizatorzy nie odkrywają jednak od razu wszystkich kart i nie ujawniają jeszcze wszystkich nazwisk. Nie obędzie się więc bez miłych niespodzianek!

sylwester-marzeń-z-dwójką
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie Sylwester Marzeń z Dwójką zamieni się w spektakularne widowisko, pełne pokazów pirotechnicznych, występów kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED oraz około 1500 świateł i laserów.

Imprezę poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Jeśli Sylwester Marzeń, to tylko z Dwójką! Widzimy się w Zakopanem już 31 grudnia od godz. 20!

Materiał powstał z udziałem TVP

TAGI #TVP #Sylwester

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.