Sandra Bullock, film Wielki Mike
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Testosteron i Wielki Mike, czyli najlepsze filmowe propozycje na dziś

Co obejrzycie w środowy wieczór?

Sabina Zięba 17 czerwca 2020 06:15
Sandra Bullock, film Wielki Mike
Fot. Materiały prasowe

Środowy wieczór 17 czerwca będzie prawdziwym rajem dla wielbicieli dobrego humoru. Polsat, TVN7, TVP Kultura oraz TVP2 stawiają dziś na komedie. Do wyboru m. in. Testosteron oraz Zwariować ze szczęścia. To jednak nie wszystko - znajdą się również propozycje dla wielbicieli ambitniejszego kina. Co czeka nas dziś w telewizji? Sprawdźcie nasz ranking.

miejsce 6: „Taxi 5” - Polsat, godzina 20:05

Oficer policji i szalony mistrz kierownicy, Sylvain Marot, wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Tam przełożeni powierzają mu ważne zadanie - musi zakończyć działalność włoskiego gangu, który terroryzuje okolicę. Przestępcza organizacja dokonuje spektakularnych napadów, poruszając się po mieście niedoścignionym Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii, Eddy Maklouf.

miejsce 5: „Nocny uciekinier” - TVN, godzina 21:00

Roy jest kochającym ojcem, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojego syna Altona. Chłopiec ma niezwykłe moce, które stają się obiektem zainteresowania religijnych fanatyków. Ma też specyficzną przypadłość - musi przebywać w całkowitej ciemności. Obaj zaczynają uciekać przed przedstawicielami sekty. W ciągu dnia kryją się za grubymi zasłonami hotelowych pokoi, a w nocy przemieszczają się z miejsca na miejsce. Wkrótce do pościgu dołącza dociekliwy analityk FBI (Adam Driver). Roy jest zdeterminowany, by ochronić syna i pomóc mu odkryć jego prawdziwe przeznaczenie. Los kieruje ich w odludne rejony kraju, gdzie chłopiec może zaprezentować pełnię swoich możliwości.

miejsce 4: „Testosteron” - TVN7, godzina 22:45

Kornel (Piotr Adamczyk) jest ornitologiem, który stał się sławny dzięki telewizji. Jego ślub ze znaną piosenkarką Alicją (Magdalena Boczarska) zapowiadany jest na atrakcję towarzyską Warszawy. Podczas ceremonii zdenerwowana panna młoda ucieka jednak sprzed ołtarza i rzuca się w objęcia nieco zaskoczonego pracownika agencji reklamowej, Sebastiana (Maciej Stuhr). Zostaje on wciągnięty do sali przez trzech ubranych na czarno mężczyzn: Stavrosa (Krzysztof Stelmaszyk), Fistacha (Tomasz Karolak) i Robala (Tomasz Kot). Wraz z kelnerem (Borys Szyc) próbują dociec, dlaczego Alicja porzuciła Kornela. 

miejsce 3: „Zwariować ze szczęścia” - TVP Kultura, godzina 20:00

Opowieść o przyjaźni dwóch zupełnie różnych kobiet, które postanawiają uciec z ośrodka psychiatrycznego w Toskanii. Beatrice jest gadatliwą mitomanką o ekscesywnej osobowości, przekonaną, że wśród jej najlepszych przyjaciół znajdują się światowi liderzy. Z kolei Donatella to wrażliwa introwertyczka o wytatuowanym i wychudzonym ciele, nieradząca sobie z rzeczywistością. Pewnego dnia zaczynają szukać szczęścia w świecie „zdrowych” ludzi.

miejsce 2: „Czyja to kochanka?” - TVP2, godzina 20:05

Przyłapany przez paparazzich z top-modelką i zarazem jego kochanką, znany milioner wpada w wielkie tarapaty. Żona grozi mu rozwodem, a jego kariera w jednej chwili stanęła pod znakiem zapytania. Cała nadzieja Pierra w tym, że na zdjęciu jest jeszcze jedna, przypadkowa osoba. Bogacz oraz jego adwokat odnajdują tego niepozornego mężczyznę. Okazuje się, że to... parkingowy. Przyjmuje on hojną propozycję milionera - w zamian za hojne wynagrodzenie ma na pewien czas zamieszkać z piękną modelką i udawać jej kochanka. 

miejsce 1: „Wielki Mike” - TVN7, godzina 20:00

Ten film opowiada prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego, który w młodości był bezdomny. Gdy o smutnym losie dzieciaka dowiaduje się zamożna Leigh Anne Tuohy (Sandra Bullock), wraz z mężem postanawia go adoptować. Dzięki jej pomocy Mike nie tylko kończy szkołę, ale także rozwija swój wielki talent sportowy. Wkrótce staje się gwiazdą zawodowej ligi futbolowej. Opowieść podnosi na duchu i pokazuje życie prawdziwego sportowca, który stał się zwycięzcą, zanim postawił swój pierwszy krok na boisku.

A Wy przy której produkcji spędzicie dzisiejszy wieczór?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.