film „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”
Fot. Instagram @kogelmogel.official
ZE ŚWIATA FILMU

Powstanie Kogel Mogel 4! Kogo tym razem zobaczymy w produkcji?

Oto wszystko, co musicie wiedzieć o tym filmie!

Gabriela Czernecka 5 maja 2020 17:42
film „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”
Fot. Instagram @kogelmogel.official

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Kogel Mogel. Niebawem powstanie czwarta część kultowego filmu. Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 okazał się z jedną z najchętniej oglądanych polskich produkcji. NIc więc dziwnego, że produkcja postanowiła pójść za ciosem i pokazać dalsze losy bohaterów. Kogo tym razem zobaczymy w produkcji? Poznajcie szczegóły.  

Kogel Mogel 4 - szczegóły

Po ogromnym sukcesie poprzednich części produkcji, a szczególnie tej ubiegłorocznej (Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3), która stała się najchętniej oglądanym polskim filmem w kinach, zarabiając przy tym ponad 50 mln zł), producenci ani chwili nie wahali się nad kontynuacją przygód Katarzyny Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska w tej roli). „To oczywiste, że gdy film odnosi sukces, to chce się go kontynuować. A trzecia część "Kogla-mogla", której zrobienia podjęłam się po 30 latach przerwy, niezależnie od ocen, była w kinach najpopularniejszą polską produkcją zeszłego roku. No więc Tadeusz Lampka namawiał mnie, żebym napisała scenariusz czwartej części”, zdradziła Ilona Łepkowska w rozmowie z Plejada.pl. Więcej szczegółów czwartej części Kogel Mogel zdradziła w rozmowie z Super Expressem: „Plany są, pewnie, że są. Ale realizacja łatwa nie jest...”, przyznała.

Jakie błędy popełnili?
Fot. Kadr z filmu "Kogel-mogel"

Kogel Mogel 4 - kto zagra?

Tabloid dotarł do informacji, że w filmie chęć wystąpienia wyraziła filmowa mama Kasi, czyli Katarzyna Łaniewska: „Wszystko zależy od tego, w jakiej będę formie i czy w ogóle będę żyła. Jeśli dam radę, to oczywiście chętnie wystąpię. Pytanie tylko, czy mnie zaproszą, bo trochę skrytykowałam poprzednią część, ale tak już mam, że mówię prawdę, a tam sporo rzeczy mi się nie podobało. Jeśli jednak będzie okazja i możliwość, to zagram”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Podobno zdjęcia do Kogel Mogel 4 mają ruszyć jeszcze w tym roku. Ze względu na epidemię koronawirusa mówi się, że najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że zdjęcia do 4. części Kogla-mogla rozpoczną się latem 2020 roku „Mam nadzieję, że będzie można rozpocząć zdjęcia latem — że pandemia będzie wtedy już za nami. Ale to oczywiście tylko nadzieja. Jasne, że trzeba brać pod uwagę także czarny scenariusz. Będzie mi przykro, ale przyjmę to ze spokojem”, wyjaśniła scenarzystka.

Wiadomo jednak, że do ekipy filmu Kogel-mogel 4 dołączą nowi aktorzy: „Inni bohaterowie niż dotąd będą ważniejsi”, zdradziła Łepkowska. Jesteście ciekawi kogo znów zobaczymy na wielkim ekranie, a kto dołączy do produkcji?   

Premiera filmu Miszmasz, czyli kogel-mogel 3
Fot. Piotr Molecki/East News

Kogel-Mogel 3
Fot. M. Gostkiewicz

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.