Devin Ratray, Buzz z Kevin sam w domu
Fot. mat. pras
ZE ŚWIATA FILMU

Pamiętacie Buzza z komedii Kevin sam w domu? Odtwórca tej roli zmienił się nie do poznania!

Devin Ratray nie zarabia już na aktorstwie...

Rafał Kowalski 5 grudnia 2020 07:55
Devin Ratray, Buzz z Kevin sam w domu
Fot. mat. pras

Miliony osób w Polsce i na świecie nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez obejrzenia filmu Kevin sam w domu. I nic w tym dziwnego, bo produkcja kojarzy się nam z tym magicznym czasem już od 30 lat! Mijający czas to też świetny pretekst, by przyjrzeć się temu, jak zmienili się aktorzy superprodukcji. Najnowsze zdjęcie odtwórcy tytułowego bohatera znajdziecie tutaj. A jak dziś wygląda i co robi Devin Ratray, wcielał się w rolę starszego brata Kevina? Sprawdziliśmy!

Jak zmienił się Devin Ratray z filmu Kevin sam w domu?

Filmowy Buzz dał się nam poznać jako brat Kevina, który uwielbiał robić sobie z niego żarty. Dla Devina Ratraya, który trafił na plan jako 13-latek, aktorskie zadanie było z kolei kolejnym poważnym zawodowym wyzwaniem. I choć wcześniej Amerykanin grał już w filmie Gra o wysoką stawkę, a później pojawił się między innymi w Prawo i porządek czy Żona idealna, to właśnie świąteczna komedia z 1990 roku przyniosła mu największą popularność.

Dziś 43-latek nie pracuje jako aktor. Z informacji zamieszczonych w sieci wiemy, że Devin Ratray jest wokalistą, gitarzystą i autorem w swojej kapeli Little Bill and the Becykeys. Zmieniły się nie tylko jego pasje, ale i wygląd. Na zamieszczonych na Instagramie przez gwiazdora zdjęciach największą uwagę zwraca jego broda i postawna postura.

Widzicie w Devinie coś z jego 13-letniej wersji? Według nas błysk w oku jest dokładnie taki sam! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.