Devin Ratray, Buzz z Kevin sam w domu
Fot. mat. pras
ZE ŚWIATA FILMU

Pamiętacie Buzza z komedii Kevin sam w domu? Odtwórca tej roli zmienił się nie do poznania!

Devin Ratray nie zarabia już na aktorstwie...

Rafał Kowalski 5 grudnia 2020 07:55
Devin Ratray, Buzz z Kevin sam w domu
Fot. mat. pras

Miliony osób w Polsce i na świecie nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez obejrzenia filmu Kevin sam w domu. I nic w tym dziwnego, bo produkcja kojarzy się nam z tym magicznym czasem już od 30 lat! Mijający czas to też świetny pretekst, by przyjrzeć się temu, jak zmienili się aktorzy superprodukcji. Najnowsze zdjęcie odtwórcy tytułowego bohatera znajdziecie tutaj. A jak dziś wygląda i co robi Devin Ratray, wcielał się w rolę starszego brata Kevina? Sprawdziliśmy!

Jak zmienił się Devin Ratray z filmu Kevin sam w domu?

Filmowy Buzz dał się nam poznać jako brat Kevina, który uwielbiał robić sobie z niego żarty. Dla Devina Ratraya, który trafił na plan jako 13-latek, aktorskie zadanie było z kolei kolejnym poważnym zawodowym wyzwaniem. I choć wcześniej Amerykanin grał już w filmie Gra o wysoką stawkę, a później pojawił się między innymi w Prawo i porządek czy Żona idealna, to właśnie świąteczna komedia z 1990 roku przyniosła mu największą popularność.

Dziś 43-latek nie pracuje jako aktor. Z informacji zamieszczonych w sieci wiemy, że Devin Ratray jest wokalistą, gitarzystą i autorem w swojej kapeli Little Bill and the Becykeys. Zmieniły się nie tylko jego pasje, ale i wygląd. Na zamieszczonych na Instagramie przez gwiazdora zdjęciach największą uwagę zwraca jego broda i postawna postura.

Widzicie w Devinie coś z jego 13-letniej wersji? Według nas błysk w oku jest dokładnie taki sam! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…