Kevin sam w domu, Przyjaciele
Fot. EAST NEWS / Jon Ragel/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images
ZE ŚWIATA FILMU

Co łączy serial „Przyjaciele” i film „Kevin sam w domu”? Sensacyjne odkrycie internautów

Zauważyliście ten szczegół?

Ksenia Krasko 11 grudnia 2020 12:03
Kevin sam w domu, Przyjaciele
Fot. EAST NEWS / Jon Ragel/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Film, bez którego nie wyobrażamy sobie świąt i serial, który ogląda już kolejne pokolenie widzów. Kevin sam w domu i Przyjaciele – jak się okazuje, te dwa kultowe tytuły mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje! Uważni internauci wyłapali kilka szczegółów, które są tego najlepszym dowodem.

Co łączy film „Kevin sam w domu” i serial „Przyjaciele”?

Jak pamiętają wszyscy fani serialu Przyjaciele, w finałowym sezonie Monica (grana przez Courteney Cox) i Chandler (w jego rolę wciela się Matthew Perry) kupują dom na przedmieściach. Internauci zwrócili uwagę, że posiadłość przypomina im miejsce z innej produkcji, czyli kultowego Kevina, i postanowili to sprawdzić.

Jak się okazało, kinomaniacy mieli rację. Serialowi Monica i Chandler mają za oknem dokładnie taki sam widok, jak rodzina McCallisterów z filmu Kevin sam w domu. I chociaż oba tytuły dzieli sporo lat – Kevin powstał w 1990 roku, a odcinek Przyjaciół w 2004 – sceny serialu nagrywane były w studiu, co oznacza, że twórcy po prostu użyli tego samego tła.

Zobaczcie wideo, które ujawnia więcej szczegółów tej zabawnej „wpadki” producentów. Nie wiemy, czy było to celowe działanie, czy jedynie przypadek, ale w przypadku tak kultowych tytułów wydaje się, że nie ma to znaczenia, prawda? 

Serial „Przyjaciele”

Przyjaciele, serial
Fot. Jon Ragel/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Film „Kevin sam w domu”

Kevin sam w domu, film
Fot. EAST NEWS

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.