Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Powstanie nowy „Kevin sam w domu”! Znamy szczegóły

Wiemy, kto zagra główną rolę

Ida Marszałek 12 grudnia 2019 18:54
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

Kevina chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Świąteczny film miał swoją premierę w 1990 roku i od tamtej pory zyskał miano kultowego. Kevin co roku gości w polskich domach w okresie Bożego Narodzenia. Nikt jednak nie sądził, że po 30 latach fani doczekają się nowej wersji ukochanej komedii!

Jej dystrybucją zajmuje się platforma Disney+, jeden z konkurentów Netflixa. Produkcję filmu objęli Hutch Parker i Dan Willson, natomiast scenariusz napisał Mikey Day, komik znany między innymi z występów w programie Saturday Night Live.

Obsada nowej wersji filmu „Kevin sam w domu”

Twórcy długo dyskutowali na temat obsady nowej wersji kultowej komedii, wiemy już jednak, kto zagra główne role. Macaulaya Culkina zastąpi Archie Yates, którego w styczniu będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w Jojo Rabbit. U jego boku pojawią się Ellie Kemper (serial The Office) oraz Bob Delaney.

Nie wiadomo jednak czy w nowej wersji filmu zagra gwiazda pierwowzoru - Macaulay Culkin. Aktor nie zaprzecza plotkom na ten temat, a atmosferę skutecznie podgrzało to, że pierwszy odtwórca Kevina był ostatnio widziany w Los Angeles podczas kręcenia sceny filmowej w bożonarodzeniowym klimacie.

Fabuła nowej wersji filmu „Kevin sam w domu”

Na razie nie ma jeszcze wielu informacji dotyczących fabuły. Wiadomo jedynie, że imię głównego bohatera ulegnie zmianie, tak samo jak schemat filmu. Tym razem to mały chłopiec będzie złodziejem, a młode małżeństwo będzie musiało wytoczyć mu wojnę, by odzyskać swoją cenną własność. Kolejnym istotnym doniesieniem jest to, że nowa wersja filmu o Kevinie będzie zgodna ze współczesnymi realiami, by spełnić oczekiwania nowego pokolenia.

Prace nad współczesnym Kevinem samym w domu mają się rozpocząć z początkiem nowego roku w Kanadzie.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.