POWRÓT MISTRZA

„Najlepszy od czasu Volver". Pedro Almodóvar wraca i triumfuje! Zobaczcie zwiastun jego nowego filmu

Piotr Wojtasik 1 września 2016 17:45

Prezentowana w Konkursie Głównym festiwalu w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara to wielki powrót hiszpańskiego mistrza. Krytycy są zgodni - reżyser, którego kilka poprzednich filmów nie zostały zbyt ciepło przyjęte, odzyskał dawną formę. „Jeden z najmądrzejszych filmów Almodóvara, „opowieść przejmująca, smutna, ale pozostawiająca w widzu dawkę nadziei”, „najlepszy od czasu Volver”, czytamy w recenzjach. W swoim nowym filmie Hiszpan wraca do rzeczywistości, w której czuje się najlepiej: świata kobiet i ich namiętności.

 

O czym jest "Julieta"?

„Julieta” to trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Filmowa adaptacja opowiadań wyróżnionej literacką Nagrodą Nobla Alice Munro pokazuje, że siłą kina Almodóvara jest niezmiennie wiara w potęgę uczuć i miłości. 

Film do polskich kin wchodzi już jutro. A już dziś zobaczcie jego zwiastun!

 

Polecamy: „Zniewalający film!”, „Najlepsza rola Bridgesa”. Oszałamiający film „Aż do piekła” - ZWIASTUN

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.