POWRÓT MISTRZA

„Najlepszy od czasu Volver". Pedro Almodóvar wraca i triumfuje! Zobaczcie zwiastun jego nowego filmu

Piotr Wojtasik 1 września 2016 17:45

Prezentowana w Konkursie Głównym festiwalu w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara to wielki powrót hiszpańskiego mistrza. Krytycy są zgodni - reżyser, którego kilka poprzednich filmów nie zostały zbyt ciepło przyjęte, odzyskał dawną formę. „Jeden z najmądrzejszych filmów Almodóvara, „opowieść przejmująca, smutna, ale pozostawiająca w widzu dawkę nadziei”, „najlepszy od czasu Volver”, czytamy w recenzjach. W swoim nowym filmie Hiszpan wraca do rzeczywistości, w której czuje się najlepiej: świata kobiet i ich namiętności.

 

O czym jest "Julieta"?

„Julieta” to trzymająca w napięciu historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Filmowa adaptacja opowiadań wyróżnionej literacką Nagrodą Nobla Alice Munro pokazuje, że siłą kina Almodóvara jest niezmiennie wiara w potęgę uczuć i miłości. 

Film do polskich kin wchodzi już jutro. A już dziś zobaczcie jego zwiastun!

 

Polecamy: „Zniewalający film!”, „Najlepsza rola Bridgesa”. Oszałamiający film „Aż do piekła” - ZWIASTUN

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.