Magdalena Różczka, Michał Marzec
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
HISTORIA MIŁOŚCI

Doczekali się córki, rozstali po pięciu latach. Gdy pierwsze małżeństwo Magdaleny Różczki dobiegło końca, poznała nową miłość

Ukrywali ten związek, rozstali się w tajemnicy

Karol Sowa 3 sierpnia 2023 19:56
Magdalena Różczka, Michał Marzec
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Nie każdy pamięta, że pierwszym mężem Magdaleny Różczki był reżyser i scenarzysta — Michał Marzec. Para doczekała się również córki — Wandy. I choć wydawało się, że będą ze sobą na dobre i na złe, ich miłość dobiegła końca...

Magdalena Różczka — Historia miłości z pierwszym mężem Michałem Marcem

Poznali się na castingu do jednej z produkcji, przy której pracował Michał Marzec. Mimo że aktorka nie otrzymała roli, zyskała coś innego — miłość. Niemal od razu wpadli sobie w oko. ,,Po wyjściu ze studia o niczym innym nie mogłam myśleć, tylko o tym Michale", mówiła.

Para jednak konsekwentnie ukrywała kulisy zacisza domowego. Nie udzielali wywiadów i nie pokazywali się często na imprezach branżowych. Co więcej, o tej miłości dowiedzieliśmy się dopiero po ich ślubie w 2007 roku. Okazało się wówczas, że piękna ceremonia odbyła się w Tanzanii. 

Natomiast w 2008 roku na świat przyszła ich córka, której dali na imię Wanda. Mąż bardzo ją wspierał w tamtym czasie. ,,Gdy przez trzy dni byłam w szpitalu po porodzie, nie wyszedł nawet na chwilę. W końcu sama zaczęłam go wyganiać: "Idź już, może jakieś pępkowe zorganizuj", ale nic z tego. Cieszyłam się, że chociaż w karmieniu nie może mnie wyręczyć", dodała. O szczegółach dotyczących tego związku niewiele wiadomo. Wydawało się więc, że łączy ich silne i płomienne uczucie. Ku zaskoczeniu wszystkich, media obiegła informacja o rozstaniu. Ognista miłość zaczęła się powoli wypalać...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Po bolesnym upadku i rozwodzie powrócił z impetem do branży. Dzięki sile miłości nabrał wiatru w żagle

Magdalena Różczka z pierwszym mężem — Marcinem Marcem

Magdalena Różczka, Michał Marzec
Fot. PAP/Stach Leszczyński

Magdalena Różczka, Michał Marzec
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Magdalena Różczka i Michał Marzec — powód rozstania

Przypomnijmy, że w tamtym czasie w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące kryzysu w ich związku. Małżonkowie jednak konsekwentnie zaprzeczali bądź unikali odpowiedzi na niekomfortowe pytania. ,,Boli mnie, że można bezkarnie wypisywać, co się komu podoba, a my nie mamy możliwości jakiejkolwiek obrony. I o ile kłamstwa dotyczą mnie, wliczam je w koszty mojego zawodu i jestem w stanie je znieść. Jeżeli natomiast dotyczą najbliższych mi osób, to się przeciwko temu buntuję. Michał to wspaniały człowiek i najlepszy ojciec na świecie", zwierzała się aktorka w jednym z wywiadów z 2012 roku. ,,Obrażono i oczerniono mojego Michała i jest mi z tym źle, bo to wspaniały człowiek i najlepszy ojciec na świecie", dodawała. 

Po czterech miesiącach Magdalena Różczka postanowiła wyprowadzić się z domu. Następnie złożyła w warszawskim Sądzie Okręgowym pozew rozwodowy. Oboje jenak wciąż milczeli i nie opowiadali o swoich życiowych decyzjach. Oficjalnie małżeństwo zakończyło się po prawie 5 latach związku w 2013 roku. 

Co było powodem rozstania? Okazało się, że wszystko zaczęło się w 2011 roku. To właśnie wtedy na planie serialu — Lekarze ulubienica widzów poznała Jana Holoubka, który odpowiadał za zdjęcia do produkcji TVN. Oboje złapali wspólny język. Na początku łączyła ich jedynie przyjaźń. Z każdym dniem zaczęli się w sobie zakochiwać. Gdy zrozumieli, że mogą stworzyć piękny i niezwykle szczęśliwy związek, dali sobie szansę. 

Co więcej, Magdalena Różczka zrozumiała, że jej ówczesne małżeństwo powoli się wypala. Często przebywała też w Toruniu na planie seriali. Po kilkumiesięcznej nieobecności wracała do domu. Zrozumiała, że czuje się tam obco. To również skłoniło ją do decyzji o rozstaniu. ,,To była jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu. Nie wiedziałam, co będzie. Cokolwiek by nie było, cokolwiek, nawet gdybym do końca życia była sama, to też byłaby jakaś droga. Nie wiem, czy lepsza, ale inna. Nie porównuję tego", wyznała na łamach Pani.

Media donosiły również, że to był niezwykle trudny rozwód. Michał Marzec nie chciał się rozstać. Co więcej, z niektórych źródeł wynika, że para nie mogła porozumieć się w kwestii opieki nad córką. Koniec końców zrozumieli, że najważniejsze jest jej dobro i podzielili się opieką nad Wandą.

Dzisiaj aktorka jest w szczęśliwym związku z Janem Holoubkiem, z którym doczekała się dwóch pociech. Zakochanym oraz ich dzieciom życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Choć sam miał liczne romanse, mężowi córki nie potrafił ich darować. Łapicki miał ogromny żal do Olbrychskiego

Magdalena Różczka, Jan Holoubek

Magdalena Różczka, Jan Holoubek
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.