Marek Włodarczyk, Sandra Kościelniak
Fot. Instagram: @marek_wlodarczyk_official
Z ŻYCIA GWIAZD

Dzieli ich niemal 40 lat, łączy namiętne uczucie. Marek Włodarczyk jednak nie zamierza się żenić

Z Sandrą Kościelniak jest w związku od 7 lat

Karol Sowa 10 maja 2024 15:56
Marek Włodarczyk, Sandra Kościelniak
Fot. Instagram: @marek_wlodarczyk_official

Zachwycał w takich produkcjach jak Kryminalni czy Brzydula. Marek Włodarczyk w życiu zawodowym wciąż się rozwija, lecz prywatnie musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami. Dzisiaj aktor tworzy szczęśliwy związek z młodszą o niemal cztery dekady koleżanką z branży — Sandrą Kościelniak, która przed laty spotkała się z Tomaszem Stockingerem. Co o niej wiemy?

Kim jest Sandra Kościelniak, partnerka Marka Włodarczyka?

Poznali się, gdy ona jeszcze była studentką prawa, zaś on był już znanym artystą. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Sandra Kościelniak wciąż pnie się po szczeblach kariery, czuje wsparcie ukochanego — Marka Włodarczyka, który jest jej całym światem. Para musiała jednak zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Artystka pytana, o związek z o 38 lat starszym aktorem odpowiadała, że od zawsze lubiła dojrzałych i doświadczonych mężczyzn. „Zawsze lubiła starszych, doświadczonych mężczyzn. Dziewczyna kończy prawo, ale jej wielką pasją jest kino. O filmach i aktorach może rozmawiać bez końca", pisał Dobry Tydzień.

Przypomnijmy, że media zaczęły o niej huczeć kilka lat temu, gdy spotykała się jeszcze z Tomaszem Stockingerem, który miał ją przygotowywać do egzaminów do szkoły teatralnej. To właśnie wtedy między nimi miało narodzić się wielkie i ogniste uczucie. Sanda Kościelniak jednak zaprzeczała. Gdy była pytana o relację z serialowym doktorem Lubiczem, mówiła wprost, że łączą ich tylko przyjacielskie stosunki. „Człowiek nawet nie może pójść ze znajomą kobietą do teatru, bo już mu przypisują romans", grzmiał wówczas aktor. 

Marek Włodarczyk, Sandra Kościelniak

Marek Włodarczyk, Sandra Kościelniak
Fot. Instagram: @marek_wlodarczyk_official

W 2022 roku Sandra Kościelniak ukończyła studia aktorskie we wrocławskiej filii krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Już wtedy mogła pochwalić się kilkoma rolami. W międzyczasie poznała Marka Włodarczyka, który w 2017 roku poprosił ją o rękę. Niedługo potem celebrowali to wydarzenie na Zanzibarze. 

Sprawdź też: Była niedoceniona, czuła ogromną gorycz. Maryla Rodowicz odmówiła przyjęcia Fryderyka za całokształt pracy artystycznej

Marek Włodarczyk i Sandra Kościelniak — historia miłości

Już od siedmiu lat tworzą piękną parę, lecz wciąż czekają ze ślubem... Nic więc dziwnego, że wokół ich relacji narodziło się wiele plotek. Media sugerują, że do ślubu nigdy nie dojdzie, ponieważ aktor jest ostrożny w podejmowaniu takich decyzji. Przypomnijmy, że ulubieniec widzów nie stanął na ślubnym kobiercu z Grażyną Dyląg, z którą doczekał się syna  Patryka, ani z Karen Friesicke, która urodziła mu Vincenta. 

Od lewej: Sandra Kościelniak, Marek Włodarczyk, Krzysztof Ibisz, Mariusz Węgłowski, kwiecień 2024. Taniec z Gwiazdami

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Sandrze Kościelniak jednak to nie przeszkadza. Dla niej liczy się miłość i silna więź z partnerem, a na to nie może narzekać. Nie ma mowy o kryzysie w związku. Para pojawiła się nawet w jednym z odcinków ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami„Każde nasze pojawienie się budzi sensację. A my wolimy być po prostu szczęśliwi, nie potrzeba nam do tego złośliwych komentarzy w internecie", kwituje Marek Włodarczyk w rozmowie z Rewią. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze.  

Czytaj też: Gdy Melissa Gilbert zaszła w ciążę, partner ją zostawił. Straciła dziecko, wylądowała na dnie, a słynny serial zrujnował jej karierę

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.