Fot. Julien Reynaud/APS-Medias/ABACAPRESS.COM
z życia gwiazd

Zdradził na oczach całego świata i wywołał skandal. Do bożonarodzeniowej kolacji zasiadł z kochanką i byłą żoną

Ewan McGregor przyznał się do niewierności

Marcjanna Maryszewska 18 kwietnia 2024 19:03
Fot. Julien Reynaud/APS-Medias/ABACAPRESS.COM

Ta historia kilka lat temu wstrząsnęła mediami. Do sieci wyciekło nagranie z udziałem Ewana McGregora — uznany aktor, mąż i ojciec czwórki córek, został przyłapany na intymnej schadzce z koleżanką z planu filmowego — Mary Elizabeth Winstead. On nie próbował nawet ukrywać, że jest szczęśliwy z inną kobietą...

Ewan McGregor miał żonę i wielką rodzinę. Zdradził na oczach całego świata

Ewan McGregor przez wiele lat był mężem francuskiej producentki filmowej greckiego pochodzenia, Eve Mavrakis. Para wzięła ślub 22 lipca 1995 r. we Francji. Wychowywali razem cztery córki, jedną z nich adoptowali. Aktor nieraz deklarował, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Epatował szczęściem, czule mówił o małżonce, a symbolem ich wielkiej miłości były tatuaże w postaci serca i sztyletu na ramieniu.  Niestety ich uczucie nie okazało się równie trwałe, co tusz aplikowany pod skórę.

Zaledwie kilka lat później media huczały o domniemanych romansach gwiazdora, między innymi z Nicole Kidman. Miało zaiskrzyć między nimi na planie filmu "Mouline Rouge" — lecz sprawa błyskawicznie ucichła.

Ewan McGregor, Eve Mavrakis, 21.05.2012 r.

Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images for IWC

Aktorowi nigdy nie udowodniono żadnej zdrady — do czasu. Bowiem na planie "Fargo 3" w 2017 r. poznał piękną Mary Elizabeth Winstead, z którą wymieniał czułości na ekranie. Wkrótce okazało się, że ich pocałunki wcale nie były udawane. Kilka miesięcy później parę aktorów przyłapano na intymnych schadzkach na jednej z londyńskich ulic.

CZYTAJ TAKŻE: Cher walczy w sądzie ze swoim synem. Artystka chce go objąć kuratelą

Zdjęcia paparazzi nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Ewan McGregor w obliczu skandalu przyznał, że zakochał się w młodszej o czternaście lat koleżance po fachu. Wściekła Eve Mavrakis wyrzuciła go z domu, jego córki również nie kryły złości. Najstarsza z pociech nazwała nową partnerkę ojca "śmieciem" niedorastającym do pęt matce i ogłosiła, że zdradził nie tylko Eve, ale i całą rodzinę. Bliscy odwrócili się od niego, a pozostałe dzieci nie życzyły sobie spotkań. 

Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, 19.03.2022 r.

Fot. Jon Kopaloff/Getty Images for GreenSlate

Aktor poślubił swoją kochankę. Poznali się na planie filmowym

W 2020 r. małżonkowie sfinalizowali rozwód. Producentka wywalczyła łącznie ponad 55 tys. funtów miesięcznie, a także połowę zarobków byłego męża z czasów, kiedy trwał ich związek. Została również właścicielką wartej 7 mln. dol. willi, w której wcześniej mieszkali. Ponadto fani nie kryli swojego rozczarowania względem gwiazdora, który wcześniej deklarował wierność i silne przywiązanie do rodzinnych wartości.

Ewan McGregor nie przejął się jednak krytyką opinii publicznej i publicznie zachwalał związek Mary Elizabeth Winstead mówiąc, że "nigdy nie czuł się tak szczęśliwy". W 2019 r. zakochani kupili razem dom w rejonie Kanionu Topanda w Los Angeles, a dwa lata później powitali na świecie synka, któremu dali na imię Laurie. "Są bardzo zakochani — a ich pierwsze dziecko, które przyszło na świat w zeszłym roku, tylko wzmocniło tę więź" — podawało wówczas źródło portalu Page Six. Aktor jest już po ślubie z kochanką, dla której poświęcił swoje poprzednie małżeństwo.

Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, 12.03.2024 r.

Fot. Kristina Bumphrey/Variety via Getty Images

Była żona wybaczyła mu zdradę. Ewan McGregor spędził z nią święta

Relacje w rodzinie McGregora długo pozostały napięte, lecz z czasem jego córki zaakceptowały nową partnerkę ojca. Spekuluje się, że na poprawę stosunków miała wpływ... ciąża Mary Elizabeth Winstead. To właśnie starsze z pociech aktora jako pierwsze pochwaliły się, że zostały starszymi siostrami. Clara, która kilka lat wcześniej niepochlebnie wypowiadała się o macosze, podziękowała jej za brata, którego określiła czule największym darem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a skończyła 18 lat! Jak teraz wygląda Suri?

Cała historia doczekała się szczęśliwego, acz dość zaskakującego zakończenia. Gwiazdor pogodził się bowiem nawet z eksmałżonką! Ewan McGregor spędził ubiegłoroczne święta razem z Eve, Mary, oraz całą piątką dzieci.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.