Książę Karol, James Bond, Bond 25, Daniel Craig
Fot. Instagram @royalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nowe szczegóły na temat filmu Bond 25. Książę Karol zagra u boku Agenta 007?!

W kogo się wcielił?

Gabriela Czernecka 6 sierpnia 2019 20:50
Książę Karol, James Bond, Bond 25, Daniel Craig
Fot. Instagram @royalfamily

Książę Karol zagra w Bondzie 25? Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, Bond 25 będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda. Czyżby w produkcji mielibyśmy zobaczyć następcę brytyjskiego tronu? Książę miał okazję odwiedzić plan filmowy, ale nikt nie spodziewał się, że otrzyma propozycję udziału w produkcji! Poznajcie szczegóły.

Bond 25: książę Karol zagra w filmie o Jamesie Bondzie?

Szczegóły na temat nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda co rusz wychodzą na jaw. Kilka tygodni temu, twórcy Bonda 25 potwierdzili, że do obsady dołączył Christoph Waltz. Aktor miał już okazję zagrać w filmie o Bondzie z 2015 roku, Spectre, gdzie w cielił się w Bolfelda. Od początku wiadomo było, że Daniel Craig po raz ostatni wcieli się w Agenta 007, ale dopiero niedawno ogłoszono, że jego następcą najprawdopodobniej będzie kobieta. 

Lashana Lynch dołączyła do obsady najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, który zobaczymy wiosną. Według najnowszych doniesień wydarzenia w filmie mają potoczyć się w taki sposób, że Bond grany przez Daniela Craiga przejdzie na emeryturę i to Nomi, koleżanka-agentka, odziedziczy po nim numer 007, czyli licencję na zabijanie. Informację tę podał The Mail: „Craig powróci z emerytury i dowie się, że nowym 007 jest właśnie Lynch. Oczywiście będzie starał się ją uwieść. Podobno kobieta początkowo oprze się wdziękom mężczyzny”, czytamy.

Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe

Jak się okazuje to nie koniec niespodzianek! Według serwisu Independent, książę Karol otrzymał propozycję udziału w produkcji! Jak na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące tego angażu. Wiadomo jednak, że kilka miesięcy temu, syn królowej Elżbiety II odwiedził plan filmowy w londyńskim Pinewood Studios, gdzie powstaje Bond 25

Przypomnijmy, że fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie Bohemian Rhapsody. Książę Karol nie byłby jednak jedynym członkiem rodziny królewskiej, który miałby okazję wystąpić u boku Daniela Craiga jako Jamesa Bonda. W 2012 roku królowa Elżbieta II wzięła udział w świetnie przyjętym występie podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Tematem przewodnim była wówczas właśnie postać Jamesa Bonda. 

Czy książę Karol faktycznie pojawi się w filmie o Bondzie? Aktualnie Bond 25 ma datę premiery wyznaczoną na 2020 rok, najprawdopodobniej dopiero wówczas te informacje się potwierdzą... 

Książę Karol, James Bond, Bond 25, Daniel Craig
Fot. Instagram @royalfamily

Książę Karol, Daniel Craig, James Bond
Fot. Instagram @royalfamily

Książę Karol, Daniel Craig, James Bond
Fot. Instagram @royalfamily

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.