Hustlers
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Pięćdziesięcioletnia Jennifer Lopez jako zawodowa striptizerka i oszustka...

Zobacz zwiastun filmu „Hustlers”

Weronika Kostyra 26 lipca 2019 20:55
Hustlers
Fot. Materiały prasowe

W nowym filmie Hustlers Jennifer Loper wciela się w rolę striptizerki i przywódczyni grupy oszustek, które okradają bogatych klientów nocnego klubu. W zwiastunie latynoska gwiazda prezentuje swoje umiejętności tańca na rurze. Przypomnijmy, że kilka dni temu Jennifer Lopez obchodzi swoje 50. urodziny…

O czym jest film „Hustlers”

Scenariusz filmu Hustlers jest oparty na prawdziwej historii opisanej w artykule, który ukazał się w New York Magazine z 2015 roku. Grupa striptizerek oszukiwała otumanionych alkoholem bogaczy z Wall Street w 2000 roku. „Film jest empatycznym spojrzeniem na kobiety i mężczyzn, na nasze role w społeczeństwie, to, za co jesteśmy cenieni i jak każdy aspekt kulturowy wmawia nam, co jest naszą wartością. Wmówiono ludziom, że ich wartością jest ilość zgromadzonych pieniędzy na ich kontach. Kobietom, że symetria ich twarzy, ciał, ich piękno. O tym opowiada ten film. O tym, że zasady obowiązujące w klubie nocnym, są zasadami, które rządzą światem”, powiedziała Lorene Scafaria, reżyserka filmu w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Poza Jennifer Lopez w rolach seksownych oszustek zobaczymy Cardi B (która w przeszłości naprawdę była striptizerką), a także znaną z serialu Riverdale Lili Reinhart.

Polska premiera filmu Hustlers jest planowana na 11 października 2019 roku. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?