Hustlers
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Pięćdziesięcioletnia Jennifer Lopez jako zawodowa striptizerka i oszustka...

Zobacz zwiastun filmu „Hustlers”

Weronika Kostyra 26 lipca 2019 20:55
Hustlers
Fot. Materiały prasowe

W nowym filmie Hustlers Jennifer Loper wciela się w rolę striptizerki i przywódczyni grupy oszustek, które okradają bogatych klientów nocnego klubu. W zwiastunie latynoska gwiazda prezentuje swoje umiejętności tańca na rurze. Przypomnijmy, że kilka dni temu Jennifer Lopez obchodzi swoje 50. urodziny…

O czym jest film „Hustlers”

Scenariusz filmu Hustlers jest oparty na prawdziwej historii opisanej w artykule, który ukazał się w New York Magazine z 2015 roku. Grupa striptizerek oszukiwała otumanionych alkoholem bogaczy z Wall Street w 2000 roku. „Film jest empatycznym spojrzeniem na kobiety i mężczyzn, na nasze role w społeczeństwie, to, za co jesteśmy cenieni i jak każdy aspekt kulturowy wmawia nam, co jest naszą wartością. Wmówiono ludziom, że ich wartością jest ilość zgromadzonych pieniędzy na ich kontach. Kobietom, że symetria ich twarzy, ciał, ich piękno. O tym opowiada ten film. O tym, że zasady obowiązujące w klubie nocnym, są zasadami, które rządzą światem”, powiedziała Lorene Scafaria, reżyserka filmu w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Poza Jennifer Lopez w rolach seksownych oszustek zobaczymy Cardi B (która w przeszłości naprawdę była striptizerką), a także znaną z serialu Riverdale Lili Reinhart.

Polska premiera filmu Hustlers jest planowana na 11 października 2019 roku. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.