Hustlers
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Pięćdziesięcioletnia Jennifer Lopez jako zawodowa striptizerka i oszustka...

Zobacz zwiastun filmu „Hustlers”

Weronika Kostyra 26 lipca 2019 20:55
Hustlers
Fot. Materiały prasowe

W nowym filmie Hustlers Jennifer Loper wciela się w rolę striptizerki i przywódczyni grupy oszustek, które okradają bogatych klientów nocnego klubu. W zwiastunie latynoska gwiazda prezentuje swoje umiejętności tańca na rurze. Przypomnijmy, że kilka dni temu Jennifer Lopez obchodzi swoje 50. urodziny…

O czym jest film „Hustlers”

Scenariusz filmu Hustlers jest oparty na prawdziwej historii opisanej w artykule, który ukazał się w New York Magazine z 2015 roku. Grupa striptizerek oszukiwała otumanionych alkoholem bogaczy z Wall Street w 2000 roku. „Film jest empatycznym spojrzeniem na kobiety i mężczyzn, na nasze role w społeczeństwie, to, za co jesteśmy cenieni i jak każdy aspekt kulturowy wmawia nam, co jest naszą wartością. Wmówiono ludziom, że ich wartością jest ilość zgromadzonych pieniędzy na ich kontach. Kobietom, że symetria ich twarzy, ciał, ich piękno. O tym opowiada ten film. O tym, że zasady obowiązujące w klubie nocnym, są zasadami, które rządzą światem”, powiedziała Lorene Scafaria, reżyserka filmu w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Poza Jennifer Lopez w rolach seksownych oszustek zobaczymy Cardi B (która w przeszłości naprawdę była striptizerką), a także znaną z serialu Riverdale Lili Reinhart.

Polska premiera filmu Hustlers jest planowana na 11 października 2019 roku. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.