Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O tym się mówi!

Filip Chajzer w tragicznych okolicznościach stracił syna. Wrócił wspomnieniami do jego pożegnania

"Opowiem to drastycznie, żeby wszyscy zrozumieli"

Aleksandra Frankowska 5 grudnia 2023 08:51
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip chajzer był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierki", w którym wrócił wspomnieniami do najtrudniejszego momentu w życiu. Pogrzebu swojego synka. Przyznał wprost, że wielokrotnie sytuacja sprzed lat sprawiała, że chciał zakończyć swoje życie. 

ZOBACZ TEŻ: Rafał Brzozowski jest głęboko wierzący. Ufa, że to modlitwa rozwiązała wiele jego problemów

Filip Chajzer o najtrudniejszym okresie w swoim życiu

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, Chajzer wrócił wspomnieniami do sytuacji, która raz na zawsze zmieniła jego życie. Jego synek zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku. Podkreślił, że w tamtym okresie media wyrządziły mu ogromną krzywdę. 

"Opowiem to drastycznie, żeby wszyscy zrozumieli" - powiedział Chajzer.

Dziennikarz wspomniał, że najgorszym momentem okazała się sytuacja, kiedy jeden z youtuberów wykorzystywał śmierć jego synka i napędzał jeszcze większy hejt na niego samego.

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

"Obudziłem się pewnego ranka i nagle dostaje w swoich social mediach w komentarzu coś, czego bardzo nie chciałem zobaczyć, czyli zdjęcie wypadku mojego syna, który zginął" - podsumował.

Wspomnienia o pogrzebie synka

To dzień, którego nie życzy się żadnej osobie, która jest rodzicem. Dzień, który łamie serce i sprawia, że tracimy oddech. Filip Chajzer, chociaż minęło już 8 lat, dokładnie pamięta, co wtedy czuł. Tego nie da się wymazać z pamięci.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ralph Kamiński jest w żałobie. W poruszającym wpisie pożegnał bliską osobę

"Jedziesz na pogrzeb własnego dziecka, musisz wynająć agencję ochrony, która myli trop za fotoreporterami, którzy jadą za tobą w twoim najgorszym dniu życia, żeby cię z*****ć jeszcze bardziej, niż już jesteś z******y – to jest chyba najlepszy przykład tego, co plotkarskie s****y potrafią z tobą zrobić, tam nie ma granic, niestety" – wyznał.

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Na pytanie Wojewódzkiego, czy da się przeżyć żałobę po utraci własnego dziecka, Chajzer odparł jednym słowem: NIE. Ostatnie pytanie Wojewódzkiego z pewnością pozostawiło słuchaczy w ogromnej refleksji. Dziennikarz zapytał Chajzera czy ten miewał myśli samobójcze.

"Tak, bardzo często" - podsumował Chajzer. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.