Diagnoza, czwarty sezon, Maja Ostaszewska, Maciej Stuhr
Fot. X-news
ZE ŚWIATA FILMU

Diagnoza powraca! W szpitalu w Rybniku nie zabraknie prawdziwych emocji...

Wkrótce premiera czwartego sezonu!

Weronika Kostyra 7 lutego 2019 19:14
Diagnoza, czwarty sezon, Maja Ostaszewska, Maciej Stuhr
Fot. X-news

Fani serialu Diagnoza już nie mogą się doczekać premiery czwartego sezonu. Od 26 lutego w każdy wtorek znów będziemy świadkami wydarzeń w rybnickim szpitalu. Co tym razem czeka bohaterów z doktor Anną Leśniewską (Maja Ostaszewska) na czele?

O czym będzie czwarty sezon „Diagnozy”?

Pierwsze trzy sezony mogły poszczycić się bardzo wysoką oglądalnością. Nic dziwnego, że stacja TVN zdecydowała się na kontynuację. W czwartym sezonie nie zabraknie znanych i lubianych bohaterów. Ponownie zobaczymy Maję Ostaszewską (jako doktor Annę), Adama Woronowicza (Jan Artman), Macieja Zakościelnego (Michał), Danutę Stenkę (Bogna), Michała Czerneckiego (Piotr Sadzik), Magdalenę Popławską (Marta), Sonię Bohosiewicz (Wanda) czy Dawida Zawadzkiego (Gerard). Pojawią się także nowe twarze. Jedną z nich będzie tajemniczy Szymon Brock grany przez Macieja Stuhra. Postać ta zadebiutowała w serialu już w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu. Wtedy trafia do szpitala jako pacjent. Jest jednym z ekologów, który trafia na SOR szpitala z protestu przeciwko składowisku odpadów. Zostaje pacjentem Piotra Sadzika (Michał Czernecki), który rozpoznaje w nim dawnego znajomego. Jego obecność w szpitalu spowoduje lawinę nowych wydarzeń.

Do serialu powróci także postać grana przez Jana Englerta. Przypomnijmy, że tej pory sądziliśmy, że jego bohater Olivier Krynicki popełnił samobójstwo w więzieniu. Okazuje się jednak, że przeżył! „Nowa seria zaskoczy widzów niespodziewanym powrotem Oliviera – postaci budzącej ogromne emocje, granej przez fenomenalnego Jana Englerta. W kolejnych odcinkach zobaczymy również Helenę Englert i Weronikę Rosati. Poznamy dalsze losy prokuratora Wileckiego, w którego wciela się znakomity Mateusz Kościukiewicz. Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że do tak zacnego aktorskiego grona dołączy wspaniały Maciej Stuhr. Liczę, że fani Diagnozy polubią jego postać”, zdradziła w Telemagazynie scenarzystka serialu Dorota Kośmicka.

„Kolejny sezon zaczynamy spektakularnie! Nie mogę za wiele zdradzać, ale tym razem główni bohaterowie staną w obliczu śmiertelnego zagrożenia. W trójkącie Anna – Michał - Artman wydarzą się sytuacje, które zaskoczą wszystkich. Miłość, nienawiść, odkupienie win, zemsta - taki będzie czwarty sezon Diagnozy”, dodała tajemniczo… Podobno w czwartym sezonie świeżo upieczony ordynator, doktor Artman, znów będzie musiał zmierzyć się przeszłością i zbrodnią, którą popełnił.  Z kolei Michał zacznie coraz mocniej popadać w nałóg – uzależnienie od leków.

Wszystko wskazuje na to, że czekają nas wielkie emocje! Diagnoza już od 26 lutego, w każdy wtorek o godz. 21.30 na antenie TVN. 

Diagnoza, czwarty sezon, Maja Ostaszewska, Maciej Stuhr, Adam Woronowicz
Fot. X-news

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.