wideo

Chcesz zatrzymać lato na dłużej? Jest na to sposób!

Z Magnum najlepsza pora roku trwa w nieskończoność!

Redakcja VIVA! 29 września 2020 09:04

Marka Magnum ogłasza współpracę ze światowej klasy artystami, którzy specjalnie zaprojektowali ręczniki plażowe o wymiarach 3x3 metry. Wszystko po to, aby trzymać bezpieczny dystans wśród ludzi, ale też nigdy nie zapominać o chwilach przyjemności. Projekt „XXLTowels” łączy w sobie praktyczność ręcznika plażowego czy koca piknikowego z wartością dzieł sztuki – ilustracjami od światowej sławy artystów.

Unikalne projekty stworzone zostały przez trzech artystów: Karan Singh(@madebykaran)- Australijską ilustratorkę tworzącą w Amsterdamie, Davida Vanadia (@davidvanadia)- francuskiego artystę z Marsylii oraz Quentina Monge (@mongequentin)- ilustratora z Saint-Tropez, który zaczynał swoją twórczość rysunkami w piasku.

Artyści czerpali inspirację z kultowego kształtu i różnorodnych smaków lodów Magnum zachowując charakterystyczne dla swoich dzieł kolory i grafiki. Tego lata do kultowych smaków lodów Magnum – klasycznie mleczno-czekoladowych, w białej czekoladzie i waniliowej z kawałkami migdałów, dołączyły lody oblane czekoladą rubinową – Magnum Ruby.

W przekraczaniu granic przyjemności Magnum nie ma sobie równych.

magnum-lato-zatrzymuje-11
Fot. mat. prasowe

TAGI #kuchnia #sztuka

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.