wideo

Chcesz zatrzymać lato na dłużej? Jest na to sposób!

Z Magnum najlepsza pora roku trwa w nieskończoność!

Redakcja VIVA! 29 września 2020 09:04

Marka Magnum ogłasza współpracę ze światowej klasy artystami, którzy specjalnie zaprojektowali ręczniki plażowe o wymiarach 3x3 metry. Wszystko po to, aby trzymać bezpieczny dystans wśród ludzi, ale też nigdy nie zapominać o chwilach przyjemności. Projekt „XXLTowels” łączy w sobie praktyczność ręcznika plażowego czy koca piknikowego z wartością dzieł sztuki – ilustracjami od światowej sławy artystów.

Unikalne projekty stworzone zostały przez trzech artystów: Karan Singh(@madebykaran)- Australijską ilustratorkę tworzącą w Amsterdamie, Davida Vanadia (@davidvanadia)- francuskiego artystę z Marsylii oraz Quentina Monge (@mongequentin)- ilustratora z Saint-Tropez, który zaczynał swoją twórczość rysunkami w piasku.

Artyści czerpali inspirację z kultowego kształtu i różnorodnych smaków lodów Magnum zachowując charakterystyczne dla swoich dzieł kolory i grafiki. Tego lata do kultowych smaków lodów Magnum – klasycznie mleczno-czekoladowych, w białej czekoladzie i waniliowej z kawałkami migdałów, dołączyły lody oblane czekoladą rubinową – Magnum Ruby.

W przekraczaniu granic przyjemności Magnum nie ma sobie równych.

magnum-lato-zatrzymuje-11
Fot. mat. prasowe

TAGI #kuchnia #sztuka

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.