Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
O tym się mówi!

Poznała go, gdy był małym chłopcem. Anna Głogowska i Jakub Gąsowski mają bliskie relacje

„Przytulał mi się do brzucha”

Aleksandra Frankowska 27 listopada 2023 13:59
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska wkroczyła w życie Piotra Gąsowskiego, gdy jego syn Kuba miał 11 lat. Wówczas była już w ciąży z córeczką, na którą wyczekiwali nie tylko rodzice, ale również jej starszy brat. Jakie relacje ma Głogowska z pasierbem? Mówi o nim bardzo szczególnie...

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak szczerze opowiedział o związkach i korekcie płci. „Mam totalną potrzebę eksploracji"

Anna Głogowska o relacjach z byłym partnerem

Chociaż Głogowska i Gąsowski już dawno temu podjęli decyzję o rozstaniu, utrzymują przyjacielskie relacje. Spędzają ze sobą ważne święta, a ich córka nigdy nie odczuła trudności związanego z rozstaniem rodziców. Głogowska o Gąsowskim zawsze mówi dobrze. W wywiadzie dla JastrząbPost przyznała, dlaczego: "Nie da się inaczej niestety. Chciałabym nawet coś powiedzieć, ale tak jest" – wytłumaczyła.

Głogowska o Kubie Gąsowskim

Tancerka zaszła w ciążę, kiedy Kuba miał 11 lat. Jego rodzice, czyli Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska byli po rozwodzie. Z ojcem zawsze łączyły go wspaniałe relacje i taką więź zbudował również z Anią. Głogowska sama przyznaje, że Kuba jest wyjątkowym, młodym mężczyzną i zawsze będzie wspierała go w każdej jego decyzji. 

"Uwielbiam Kubę. Kuba to jest taki chłopczyk, którego pamiętam jak miał 11 lat i przytulał mi się do brzucha, kiedy się dowiedział, że tam już mieszka jego siostra. Także z Kubą będę na zawsze rodziną. Będę mu kibicować i zawsze będę z całego serca w jego drużynie i będę stała za jego plecami" - wspominała w rozmowie z JastrząbPost.

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Lis jest ojcem dwóch dorosłych córek. Pola i Ida edukują go w niektórych kwestiach politycznych

Piotr Gąsowski, Anna Głogowska, Prezentacja ramówki Wiosna 2015 Telewizji Polsat, Wawer, 26.02.2015
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

To wszystko widać również w social mediach Głogowskiej, gdzie regularnie pojawiają się rodzinne zdjęcia. Nie brakuje na nich zarówno jej byłego partnera, jego syna, wspólnej córki czy Hanny Śleszyńskiej. Relacje w rodzinie układają się doskonale i są oni przykładem dla innych! 

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.