Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Głogowska pozuje na czerwonym dywanie z 14-letnią córką!

Tak wygląda pociecha tancerki i Piotra Gąsowskiego

Olga Figaszewska 8 marca 2022 11:59
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska pojawiła się kilka dni temu na premierze spektaklu Wstydź się. Podczas wydarzenia towarzyszyła jej 14-letnia córka, a także mama. Julia przykuła uwagę zgormadzonych osób. Trudno było oderwać od niej wzrok! Pociecha Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego to prawdziwa piękność!

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Czym zajmuje się Julia?

W tym roku będzie świętowała 15. urodziny! Piotr Gąsowski i Anna Głogowska  poznali się w 2005 roku na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Tak narodziła się ich miłość. Po dwóch latach związku doczekali się córeczki, Julki. Media rozpisywały się na temat kryzysów w ich związku, a następnie rozstania. Jednak główni zainteresowani nigdy nie komentowali swojej relacji. Najważniejsze jest dla nich dobro córki. Pociecha jest dla nich całym światem! Anna Głogowska i Piotr Gąsowski są dumni z Julii i jej talentów.

Nie każdy wie, że ma już na swoim koncie spore osiągnięcia w dubbingu. Czy to oznacza, że nastolatka pragnie iść w ślad taty i zwiąże się z aktorstwem? Niezależnie od tego, którą drogę obierze, Julia może liczyć na ogromne wsparcie rodziców. Córeczko! Rozwijaj się , bądź kochana, i kochaj ile wlezie! Jesteś naszym skarbem! ❤️❤️❤️😘Aniu... dziękuję za ten skarb! Tata Gąs😀”, pisał Piotr Gąsowski w dniu 14. urodzin swojej pociechy.

Zobacz też: Tak wygląda córka Katarzyny Dowbor! Czy 23-letnia Maria Dowbor-Baczyńska poszła w ślady mamy?

Anna Głogowska z córką, Warsaw Fashion Street 2012
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Głogowska z córką, Warsaw Fashion Street 2012

Anna Głogowska z córką, 2012
Fot. PIOTR BLAWICKI/DDTVN/EAST NEWS

Tak wygląda córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego


Nastolatka pojawiła się razem z mamą i babcią na premierze sztuki Wstydź się. To nie pierwszy raz, kiedy Julia zachwyca na czerwonym dywanie. Tym razem również oczarowała wszystkich swoim szczerym uśmiechem. Po małej dziewczynce nie ma śladu!

Pociecha Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego wyrasta na piękną kobietę, a fani nie mają wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę. Tancerka często zamieszcza w sieci zdjęcia z pociechą. Fotografie z miejsca podbijają serca jej fanów. „Córka to kopia pani Mamy❤️”, „Aniu córka podobna bardzo do babci😉.Piękna dziewczyna", „Julka świetnie wygląda w tej fryzurze, brawo Julka”, „Julka wygląda jak córka babci :-) A babcia wygląda jak Jej mama. W takim razie czyją córką jest Ania?;-) ”, czytamy.

Anna Głogowska, 2022
Fot. Niemiec/AKPA

Anna Głogowska Premiera spektaklu "Wstydź się", 2022

Anna Głogowska, Julia Gąsowska, Danuta Głogowska, Premiera spektaklu
Fot. Niemiec/AKPA

Anna Głogowska, Julia Gąsowska, Danuta Głogowska, Premiera spektaklu "Wstydź się", 2022

Anna Głogowska z córką 2022
Fot. TRICOLORS/East News

Z okazji Dnia Kobiet na Instagramie Anny Głogowskiej pojawił się wyjątkowy post. Tancerka zamieściła też zdjęcia z najważniejszymi dla niej kobietami – córką i mamą.

„Dziewczyny! Poprawiamy Koronę 👑 i do przodu! Bądźmy Najpiękniejszą wersją siebie! Podkreślajmy kobiecość ! Ogrzewajmy troską ,uśmiechem i ciepłem ten dziwny, taki pogubiony świat ! Kochajmy gorąco! ❤️ Bądźmy łaskawe i cierpliwe ! Wszystko będzie dobrze ! Przecież to My wychowujemy kolejne pokolenia!”, napisała. 

Zobacz też: Syn Alicji Bachledy-Curuś wstydzi się taty? Colin Farrell wyznał prawdę

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.