Andrzej Krzywy, Aleksandra Krzywy
Fot. EAST NEWS
Dzieci gwiazd

To dla niej przeprowadził się pod Warszawę, jest jego oczkiem w głowie. Andrzej Krzywy z córką Olą ma niezwykłą relację

"Ola była wcześniakiem, cały czas chorowała"

Aleksandra Frankowska 5 marca 2024 16:51
Andrzej Krzywy, Aleksandra Krzywy
Fot. EAST NEWS

Andrzej Krzywy ze swoimi piosenkami, które tworzył z zespołem De Mono zdobywał listy przebojów. Prywatnie jest również ojcem Aleksandry, która jest jego córką z pierwszego małżeństwa. Choć to już dorosła kobieta, w ojcu zawsze ma oparcie, a ich relacja jest wyjątkowa. Co mówią o sobie? 

ZOBACZ TEŻ: 63-letnia Małgorzata Pieczyńska zachwyca formą. Jaką dietę stosuje?

Kim jest Aleksandra Krzywy?

Ola przyszła na świat w 1996 roku, jako owoc małżeństwa Andrzeja Krzywego i Beaty Szpigiel. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu i rozstali się po 15 wspólnych latach.

"Po prostu uznaliśmy z żoną, że 15 lat związku w zupełności nam wystarczy. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że coś się wypaliło i że nie ma sensu dalej być razem" - wspominał po latach w wywiadzie.

Ola nie jest osobą publiczną. Nie wiemy o niej zbyt wiele. Sporadycznie pokazywała się z tatą podczas wywiadów, między innymi w jednym ze swoją przyrodnią siostrą Sarą. Widzimy w niej spore podobieństwo do sławnego taty. Ma wyjątkową, bardzo delikatną urodę.

Andrzej Krzywy i Aleksandra Krzywy: relacja ojca i córki

Krzywy przeprowadził się pod Warszawę, a zdecydowało o tym zdrowie Oli.

"Urodziło mi się dziecko. Ola była wcześniakiem, cały czas chorowała. Non stop miała infekcje. Pomogła zmiana klimatu, choroby przeszły jak ręką odjął. Ale o wyprowadzce zadecydował przypadek" - mówił.

Wówczas, już po rozstaniu poznał drugą żonę Annę, której córkę Sarę adoptował. Chociaż przeszli wiele, między innymi tragiczny wypadek samochodowy, z którego jego żona ledwo uszła z życiem, Krzywy podkreśla, że w drugim małżeństwie odnalazł prawdziwe szczęście. 

Andrzej Krzywy, Aleksandra Krzywy
Fot. EAST NEWS

Jakim ojcem jest Andrzej Krzywy?

Andrzej Krzywy starał się wychować córkę Olę z dala od show-biznesu. Jest ona jego oczkiem w głowie. Zawsze powtarzał jej, że to, że on jest sławny, występuje w telewizji, a jego piosenki lecą w radiu, nie oznacza to, że życie jest proste. Trzeba wszystko osiągać ciężką pracą. Cudowne jest też to, że w drugim małżeństwie, Krzywy adoptował córkę swojej żony, Sarę. Ola i Sara zaprzyjaźniły się i razem mają wyjątkową relację, również z tatą. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Netflix ogłosił premiery filmów i seriali na marzec 2024

Andrzej Krzywy promocja książki
Fot. mat. promocyjne

Ola Krzywy nie jest osobą publiczną, niewiele o niej wiemy. Widać jednak, że zaakceptowała wybór taty, a nową żonę bardzo lubi. To niezwykłe, że ich relacje rodzinne poukładały się w tak wyjątkowy sposób!  

Andrzej Krzywy, 56. KFPP w Opolu, 2019 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Andrzej Krzywy, 56. KFPP w Opolu, 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.