Agata Młynarska, Paulina Młynarska
Fot. TRICOLORS/East News
O tym się mówi!

Wykonują ten sam zawód, noszą jedno nazwisko. Paulina i Agata Młynarskie nie zawsze były sobie bliskie

„Nie zawsze było nam po drodze"

Aleksandra Frankowska 5 stycznia 2024 19:51
Agata Młynarska, Paulina Młynarska
Fot. TRICOLORS/East News

Dwie piękne dziennikarki, bardzo podobne do siebie wizualnie, a tak inne jeśli chodzi o charaktery. Córki Wojciecha Młynarskiego, Agata i Paulina w życiu zawodowym raczej się unikały. Każda stawiała na indywidualność. Ich relacje również nie zawsze były idealne, o czym same szczerze mówiły. Jak jest teraz? Czy dzieląca je odległość pozwala na zachowanie bliskich relacji? Czy tęsknią jak siostra za siostrą?

ZOBACZ TEŻ: Wychowują dwójkę dzieci, nie myślą o ślubie. Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła poznali się dzięki znajomym

Konflikt sióstr

Paulina i Agata Młynarskie to dwie niezwykle barwne i silne osobowości. Ich relacja była jednak skomplikowana, na co wpływała różnica wieku i zupełnie inne charaktery. Często dochodziło między nimi do sporów. Według Agaty Młynarskiej, częste spory wynikały również braku czasu dla siebie. 

Wojciech Młynarski, Agata Młynarska, Paulina Młynarska
Fot. AKPA/Kurkowska

„Nie zawsze było nam po drodze, nie zawsze potrafiliśmy się dogadać. I nie zawsze mieliśmy dla siebie czas. [...] Ale tak naprawdę nie mieliśmy wobec siebie aż takich złości. Po prostu każde z nas szło inną drogą. Robiło co innego, co innego się nam podobało, każdy z nas chciało być bardzo niezależne. Jasiek nie lubił wtrącania się w jego robotę. Z kolei Paulina robiła rzeczy podobne do moich. Siłą rzeczy zaczęła później pracować jako dziennikarka, dlatego ja mogłam mieć poczucie, że zawłaszcza jakieś moje pole. Dlatego nigdy razem nie pracowałyśmy, raczej nie udzielałyśmy razem wywiadów i stąd rozumiem, że można było mieć wrażenie, że my się nie kontaktujemy. Ale to była nasza decyzja, że po prostu jedna nie wchodzi w drogę drugiej.”, wyznała Agata Młynarska w Dzień Dobry TVN.

Paulina Młynarska o relacji z siostrą Agatą

Dziennikarka Paulina Młynarska jest tą młodszą siostrą. W momencie choroby ojca, zawsze mogła liczyć na swoje rodzeństwo. Wspólnie dzielili się obowiązkami i opieką nad tatą, wiedzieli, że mogą na sobie polegać bez względu na wszystko. Również jego odejście, o ile można tak powiedzieć, było prostsze we troje. 

"Dawniej darliśmy ze sobą koty, między nami była też spora różnica wieku. Dzięki bratu i siostrze mogliśmy podzielić się tą opieką. Wiedziałam, że kiedy ja byłam zajęta albo wyjeżdżałam, oni przejmą obowiązki. Ja byłam na miejscu, kiedy oni nie mogli. Były okresy, żeśmy się różniły z siostrą, ale teraz jesteśmy stare wróble. Agata przekroczyła 50-tkę, a ja za chwilę skończę 47 rok, mamy dość mądrości życiowej, aby wiedzieć co jest naprawdę ważne" - mówiła Paulina Młynarska o relacji z siostrą w magazynie Show.

Paulina Młynarska, Agata Młynarska
Fot. Forum

CZYTAJ TEŻ: Gdy jej życie zaczęło się układać, usłyszała potworną diagnozę. Daria Trafankowska do końca nie straciła pogody ducha

Paulina Młynarska i Agata Młynarska: obecne relacje

Choć media wciąż przypisują im konflikt, one już wielokrotnie udowadniały, że są od tego dalekie. W 2018 roku spędziły ze sobą pierwsze od 40 lat wakacje na greckiej wyspie Skopelos. Bawiły się doskonale, co było widać na zdjęciach. Warto wspomnieć, że córka Pauliny Młynarskiej jest ukochaną siostrzenicą Agaty. Ta zawsze bardzo ją wspierała i była dla niej, kiedy ta jej potrzebowała.  

Paulina Młynarska, Agata Młynarska
Fot. Instagram @agata_mlynarska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.