Oto 5 najgorętszych pomysłów na modny ślub!

Barbara Łubko 18 listopada 2017 15:00

Bierzesz ślub w 2018 roku i zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć na twoim przyjęciu weselnym? Specjalnie dla ciebie tropimy trendy zza oceanu. Od ścianek z donutów przez torty o wyglądzie górskiego kryształu po własne filtry na Snapchacie! Zobacz nasz krótki przewodnik po tym, co będzie trendy na ślubach i weselach w 2018 roku!

1/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
1/6

Zieleń

Greenery to kolor roku Pantone 2017, ale nic nie wskazuje na to, żeby zielony trend ślubny zmniejszył swoją popularność w przyszłym sezonie. Zieleń cięta, sukulenty, kaktusy, mech zdobią stoły, sale weselne, ołtarze i bukiety ślubne. Zielone dodatki dominują, a nawet czasem zupełnie zastępują kwiaty. Niektóre panny młode wpinają prawdziwe sukulenty nawet we włosy!


Zielone, naturalne ozdoby do włosów (sukulenty teraz mają swoje pięć minut!) i bukiet tylko z zielonych roślin pięknie kontrastują z bielą sukni

Stoły weselne przystrojone na zielono - hit 2018 roku!

2/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
2/6

Słodkie bufety

Jaki deser będzie najlepszą „kropką nad i” na weselnej uczcie? Zamiast tradycyjnej szarlotki, zaskocz gości niebanalną prezentacją słodkiego bufetu! W Stanach królują wymyślne ściany z donutów oraz samoobsługowe lodowe bary. Te sprawdzą się najlepiej w letnie miesiące. Goście będą zachwyceni mogąc wybrać ulubiony smak, posypki, polewy i dodatki. Co powiecie na lody czekoladowe z kawałkami kruchej czekolady, posypką w kształcie serc, oblane truskawkowym sosem - połączenie idealne dla pana młodego według amerykańskiego producenta lodów Blue Bell Ice Cream?

3/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
3/6

Fantazyjne torty

Tradycyjnie podane desery zamieniamy na finezyjne bufety, ale torty weselne nie schodzą z afisza! I przybierają formę prawdziwych dzieł sztuki. Torty to absolutny „must-have” każdego wesela. Teraz popularnością na Instagramie wyróżniają się rustykalne naked cakes, w których ciasto nie jest pokryte polewą ani lukrem, brushtroke cakes zdobione jak za pociągnięciem pędzla malarza (rozsławione przez rosyjską cukiernię Kalabasa) oraz torty Geoda, które do złudzenia przypominają kryształ górski.

4/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
4/6

Nie tylko hashtag #wesele

Jak wykorzystać cyfrowe trendy i multimedia na ślubie i weselu? Oprócz hashtagów coraz popularniejsze są personalizowane geofiltry ślubne na Snapchacie, które można zaprojektować specjalnie na tę okazję. Dostępne są dla weselnych gości przez 30 dni, w konkretnej lokalizacji, gdzie odbywa się uroczystość.

5/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
5/6

Pomysłowe atrakcje dla gości

Młode pary i wedding plannerzy prześcigają się także w niebanalnych pomysłach, jakie rozrywki zapewnić gościom podczas przyjęcia. Oldschoolowa fotobudka urządzona we wnętrzu „Ogórka”? A może kącik dla gości ze zmywalnymi tatuażami, najlepiej z własnym weselnym logo lub z brokatowymi ozdobami na ciało (tak, tak, i to wcale nie mowa o karnawale!). W prostszej wersji – maszyna z kolorową watą cukrową. Słodki bufet i świetna atrakcja w jednym!

6/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Bloomy.pl
6/6

Autorka artykułu Agata Jurek jest specjalistką od eventów i założycielką Bloomy.pl, gdzie projektuje oprawę wydarzeń, ślubów oraz tworzy niebanalne dekoracje z kwiatów.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!