KUCHNIA

Dziś Międzynarodowy Dzień Piwa! Świętuj je na kolorowo z przepysznym... piwem jednorożcowym!

Zaskoczcie nim swoich znajomych

Gabriela Łaskowska 3 sierpnia 2018 10:15
piwo unicorn
Fot. STOCK ADOBE

Mieliśmy już jednorożcowe muffinki, jednorożcowe ciasta, a nawet tosty. A co powiecie na jednorożcowe… piwo? Brooklyn BrewShop wypuścił na rynek zestaw do przyrządzania super-kolorowego napoju alkoholowego!

Jeśli nie masz czasu na bieganie ze znajomymi po barach, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Możesz zrobić piwo sam! I to nie byle jakie, tylko jednorożcowe! Brooklyn BrewShop przygotowało zestaw, dzięki któremu przygotujesz piwo w zaciszu swojego mieszkania. Ten apetycznie różowy napój jest dodatkowo ozdobiony tęczowymi łzami jednorożców. Kolorowa posypka dodaje uroku, a do tego jest niezatapialna. Widać, że producent pomyślał o wszystkim.

piwo unicorn
Fot. POPSUGAR.CO.UK

Cena zestawu to ok. 200 zł. Znajdziemy w nim: składniki do piwa, butlę do fermentacji o pojemności 3,8 litra, termometr i inne przedmioty potrzebne do zrobienia trunku. Ważną informacją, którą podaje producent, jest fakt, że przyrządy zawarte w zestawie są wielokrotnego użytku.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zorganizowanie kolorowego przyjęcia w ogrodzie, z jednorożcem jako temat przewodni! W końcu taki napój wymaga odpowiednio kolorowej otoczki.  

piwo unicorn
Fot. POPSUGAR.CO.UK

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!