piwo, piwo waginalne
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA

Z myślą o wszystkich kobietach, czyli co łączy piwo z... waginą?

Jak się okazuje, bardzo dużo!

Gabriela Łaskowska 21 lipca 2018 18:30
piwo, piwo waginalne
Fot. Adobe Stock

Moda na piwa rzemieślnicze nadal trwa, dlatego browarnicy robią wszystko, by stale zaskakiwać konsumentów nowymi smakami czy sposobami produkcji. Znamy piwo z buraków, z wodorostów, a nawet musztardy! Już to wydaje się nam nieco dziwne. Co więc powiecie na piwo zakwaszane… bakteriami pobranymi z narządów płciowych dwóch polskich modelek?!

Piwo waginalne. Skąd taki pomysł?

Na taki pomysł wpadł browar The Order of Yon i w rezultacie powstały dwa nowe rodzaje piwa: Bottled Lust oraz Bottled Passion. Twórcy reklamują trunki sloganem: „Esencja kobiety w butelce piwa”. Pomysłodawca twierdzi, że wytrawny smak piwa idealnie oddaje cechy obu modelek. Browarnicy chcieli w ten sposób „znaleźć punkt styczności między kobietą a piwem”.

Pewnie zastanawiacie się, skąd w ogóle wziął się pomysł na stworzenie tego typu alkoholu? Właściciel browaru kilka lat temu doszedł do wniosku, że z wytrawnością piwa duży związek ma kwas mlekowy, który znajdziemy właśnie m.in. w kobiecych narządach płciowych. Wpadł na pomysł, aby stworzyć piwo waginalne z myślą o wszystkich kobietach. Cóż, z pewnością ciekawy sposób na oddanie czci kobiecości…

Premiera piwa odbędzie się 28 lipca w pubie Biała Małpa w Katowicach.

Ciekawi jesteśmy Waszych reakcji. Skusicie się? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.