piwo, piwo waginalne
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA

Z myślą o wszystkich kobietach, czyli co łączy piwo z... waginą?

Jak się okazuje, bardzo dużo!

Gabriela Łaskowska 21 lipca 2018 18:30
piwo, piwo waginalne
Fot. Adobe Stock

Moda na piwa rzemieślnicze nadal trwa, dlatego browarnicy robią wszystko, by stale zaskakiwać konsumentów nowymi smakami czy sposobami produkcji. Znamy piwo z buraków, z wodorostów, a nawet musztardy! Już to wydaje się nam nieco dziwne. Co więc powiecie na piwo zakwaszane… bakteriami pobranymi z narządów płciowych dwóch polskich modelek?!

Piwo waginalne. Skąd taki pomysł?

Na taki pomysł wpadł browar The Order of Yon i w rezultacie powstały dwa nowe rodzaje piwa: Bottled Lust oraz Bottled Passion. Twórcy reklamują trunki sloganem: „Esencja kobiety w butelce piwa”. Pomysłodawca twierdzi, że wytrawny smak piwa idealnie oddaje cechy obu modelek. Browarnicy chcieli w ten sposób „znaleźć punkt styczności między kobietą a piwem”.

Pewnie zastanawiacie się, skąd w ogóle wziął się pomysł na stworzenie tego typu alkoholu? Właściciel browaru kilka lat temu doszedł do wniosku, że z wytrawnością piwa duży związek ma kwas mlekowy, który znajdziemy właśnie m.in. w kobiecych narządach płciowych. Wpadł na pomysł, aby stworzyć piwo waginalne z myślą o wszystkich kobietach. Cóż, z pewnością ciekawy sposób na oddanie czci kobiecości…

Premiera piwa odbędzie się 28 lipca w pubie Biała Małpa w Katowicach.

Ciekawi jesteśmy Waszych reakcji. Skusicie się? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?