Sabina Zięba 30 marca 2017 16:15
1/8
Copyright @East News
1/8

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak lubi zwracać na siebie uwagę nieoczywistym wyglądem. Piosenkarz o androgenicznym wizerunku ma długie włosy i zawsze pomalowane paznokcie. Początkowo wzbudzał wielkie kontrowersje nosząc elementy z damskiej garderoby czy buty na koturnie. W następnych latach jego image delikatnie złagodniał, choć nadal często szokuje.

Polecamy też: Szpak, Madox, Maga. Czy mężczyźni o androgynicznym typie urody mogą odnieść w Polsce sukces?

Praca nad stylizacjami


Co ciekawe, wokalista od paru lat nie pracował sam nad swoim wizerunkiem. Miał osobistą stylistkę, Justynę Bulińską. Jak się poznali? Dzięki jednej z wytwórni, z którą pracuje stylistka. Pewnego dnia dostała informację o możliwości ubrania piosenkarza do sesji towarzyszącej jego płycie. Od tego momentu rozpoczęła się ich przyjaźń. Co mówiła o ich współpracy w vumag.pl? "Michał to ten typ, którego ubierze się w worek po kartoflach i nadal będzie wyglądał doskonale. W związku z tym, że dobrze się znamy i wspólnie pracujemy nad każdą stylizacją, nie dochodzi między nami do spięć. Często wspólnie wychodzimy na zakupy. (...) Uważam, że Michał może mi w stu procentach zaufać". Wspólna praca przyniosła efekty - w zeszłym roku Michał został ogłoszony przez serwis Wiwibloggs najlepiej ubranym uczestnikiem Eurowizji.

Polecamy też: Gwiazdy pokazują torsy na Instagramie. Kwiatkowski, Szpak, Pniewski... Kto wygląda najlepiej?

Ambasador marek

Michał dzięki prezentowaniu takiego wizerunku i byciu niepowtarzalnym, przykuwa uwagę mediów. Zyskuje również kontrakty reklamowe. Ostatnio nawet został ambasadorem lakierów do paznokci. Sam mówił: "Cieszę się, że mogę promować produkt, który jest jednym z elementów budowania mojego charakterystycznego wizerunku scenicznego. Podczas pracy na planie zdjęciowym w Wenecji staraliśmy się uchwycić etos romantycznego kochanka - człowieka wrażliwego, rozkochanego w pięknie, zmysłowości oraz posiadającego duszę szczerego artysty. Mogę powiedzieć, że odzwierciedla to w pełni moją osobowość”. Jednak to nie pierwsza współpraca piosenkarza. Parę miesięcy temu nawiązał takową z firmą Greed. W ubraniach tej marki wielokrotnie pokazywał się na scenie, m. in. w preselekcjach do Eurowizji.

Polecamy też: Michał Szpak został ambasadorem pewnej marki kosmetycznej! Nigdy nie zgadniecie, co reklamuje

Michał Szpak w swoich stylizacjach łączy ubrania z najwyższej półki z tymi od początkujących projektantów czy sieciówek. Często również jego kreacje są szyte na miarę zgodnie z projektem. Zdarza się, że wspólnie ze stylistką przerabiali kupione rzeczy zgodnie z własną koncepcją i zestawiali z innymi ubraniami.

Postanowiliśmy się przyjrzeć stylizacjom wokalisty. W naszej galerii możesz zobaczyć niektóre z nich.

3/8
Copyright @East News
3/8
4/8
Copyright @East News
4/8
5/8
Copyright @East News
5/8
6/8
Copyright @East News
6/8
7/8
Copyright @East News
7/8

Michał Szpak w zeszłym roku na gali Bestsellerów Empiku.

Polecamy też: Słońce, plaża i ocean. Michał Szpak chwali się wakacjami w Tajlandii

8/8
Copyright @East News
8/8

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!