Konrad Szczęsny 6 stycznia 2017 20:15
1/13
Jakub Krzyżak i Nergal, Szymon Bartoszek, Michał Szpak i Tadeusz Gauer, trenerzy gwiazd
Copyright @Facebook/Michał Karbownik @fitnastic
1/13

Gwiazdy uwielbiają dbać o formę. Nie tylko w myśl powiedzenia "w zdrowym ciele zdrowy duch", lecz także dlatego, że są pod ostrzałem mediów i fanów. Nawet najmniejsza zmiana w ich wyglądzie jest zatem szeroko komentowana. Nic dziwnego, że starają się przed obiektywami aparatów i kamer wypaść jak najlepiej.

 

Kto pomaga im dbać o formę i kształtować szczupłą i wyrzeźbioną sylwetkę? Jakich sposobów używają ci, którym zawdzięczają świetny wygląd? Kim są i kto korzysta z ich porad? Zobaczcie 6 najbardziej znanych trenerów gwiazd!

 

Polecamy też: Polscy skoczkowie narciarscy mają szanse na historyczny sukces. Kim są bohaterowie ostatnich dni?

2/13
Jakub Krzyżak i Nergal, trener gwiazd
Copyright @Facebook
2/13

Jakub Krzyżak jest doskonale znany fanom sportu. Swoją przygodę z tą dziedziną zaczynał od kolarstwa. Z czasem okazało się jednak, że choć rower to jego żywioł, równie dobrze wychodzi mu trenowanie z innymi ludźmi. Chętnie podejmuje trudne wyzwania, jak praca z astmatykiem czy z osłabionymi po chorobach osobami, jak Nergal, któremu pomógł stanąć na nogi po przebyciu białaczki. Na koncie ma treningi z wieloma uznanymi osobistościami świata show biznesu, jak Kuba Wesołowski, Piotr Rubik, Małgorzata Socha czy Joanna Jabłczyńska. 

3/13
Micha Szpak i Tadeusz Gauer, trener gwiazd
Copyright @Facebook
3/13

Tadeusz Gauer to objawienie ostatnich lat, jeśli chodzi o trenerów personalnych. Z wykształcenia wiolonczelista i kompozytor muzyki filmowej, teatralnej, telewizyjnej i reklamowej, który ukończył Berklee College of Music w USA, dba o formę młodej generacji polskich muzyków, jak Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak czy Honorata Skarbek. Z jego usług korzysta również najpopularniejsza polska blogerka modowa Jessica Mercedes oraz projektant Łukasz Jemioł.  

4/13
Tadeusz Gauer i Dawid Kwiatkowski, trener gwiazd
Copyright @Facebook
4/13

Tadeusz Gauer i Dawid Kwiatkowski.

5/13
Dariusz Brzeziński i Borys Szyc, trener gwiazd
Copyright @Instagram
5/13

Dariusz Brzeziński może pochwalić się stażem godnym uznania, jeśli chodzi o wysiłek fizyczny i bycie trenerem personalnym. Zajmuje się tą dziedziną już ponad 30 lat! To człowiek wszechstronny, który poza kulturystyką, uprawia również rolkarstwo, kolarstwo oraz boks. Współpracuje głównie z mężczyznami. Z jego usług korzystał m.in. autor książki o tym, jak dobrze wyglądać po czterdziestce, czyli Krzysztof Ibisz. Dariusz trenuje również z aktorami: Antonim Pawlickim, Pawłem Małaszyńskim i Borysem Szycem. Nie bez kozery! To właśnie on uchodzi za tego, który świetnie przygotowuje gwiazdy nawet do najbardziej wymagających ról.

6/13
Dariusz Brzeziński i Dawid Ogrodnik, trener gwiazd
Copyright @Instagram
6/13

Dariusz Brzeziński i Dawid Ogrodnik.

7/13
Witold Szańda i Magda Mołek, trener gwiazd
Copyright @Instagram
7/13

Witold Szmańda to ktoś więcej niż trener personalny. Jest także coachem motywacyjnym, przyjacielem gwiazd i człowiekiem, który miał przyjemność współpracować z wieloma aktorami Hollywood, w tym z Keanu Reevesem i Heidi Klum. Nie zaniedbuje jednak i polskich gwiazd. Z jego usług korzystały Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Magda Mołek, Anna Wendzikowska czy Otylia Jędrzejczak. Wszystkie metody, które stosuje jako trener personalny, testował na sobie. Mało kto wie, że Witold od dziecka choruje na łuszczycę, którą udało mu się skutecznie uśpić.

8/13
Witold Szańda i Otylia Jędrzejczak, trener gwiazd
Copyright @Instagram
8/13

Witold Szmańda i Otylia Jędrzejczak.

9/13
Dorota Wellman i Witold Szmańda, trener gwiazd
Copyright @East News
9/13

Witold Szmańda i Dorota Wellman

10/13
Piotr Łukasiak i Ada Fijał, trener gwiazd
Copyright @East News
10/13

Piotr Łukasiak to trener personalny, który współpracował głównie z żeńską częścią show-biznesu (choć z jego usług korzystał też Piotr Rubik). Pomagał paniom m.in. osiągnąć wymarzoną sylwetkę po ciąży. Z jego usług korzystały Anna Mucha, Maja Sablewska, Kasia Cichopek, Karolina Malinowska, Ada Fijał, Kasia Zielińska, Małgorzata Socha czy Anna Dereszowska. Opracował program nowatorskich ćwiczeń, połączonych z dietą, co zdecydowała ułatwiło jego podopiecznym powrót do formy. 

11/13
Jakub Krzyżak i Kub Wesołowski, trener gwiazd
Copyright @Facebook
11/13

Jakub Krzyżak i Kuba Wesołowski.

12/13
Aleksandra Szwed i Tadeusz Gauer, trener gwiazd
Copyright @Facebook
12/13

Aleksandra Szwed i Tadeusz Gauer.

13/13
Szymon Bartoszek, trener gwiazd
Copyright @Michał Karbownik @fitnastic
13/13

Szymon Bartoszek założył i prowadzi jedno z najbardziej popularnych centrów fitness w Warszawie - "27 minut". To czas, który według niego jest idealny, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Warunkiem jest połączenie wysiłku fizycznego z innowacyjną metodą elektrostymulacji EMS, stosowanej w fizjoterapii. Korzystały z niej pod okiem Szymona takie gwiazdy, jak Karolina Szostak, Joanna Brodzik czy Łukasz Jakóbiak.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.