Weronika Kostyra 12 września 2017 07:30
1/10
Michael Jackson, Prince Jackson i Paris Jackson
Copyright @East News
1/10

Prince i jego rodzeństwo – Paris Jackson i Blaket od urodzenia są w centrum zainteresowania mediów. Za życia ojciec starał się maksymalnie chronić ich prywatność m.in. kazał nosić im maski w miejscach publicznych. Już dorosły Prince Jackson sam nie jest zainteresowany sławą: „Prywatnie jestem bardzo skrytą osobą i nie lubię wyjawiać rzeczy, które nie są właściwe”. Najstarszy syn Michaela Jacksona wystąpił niedawno w brytyjskim programie telewizyjnym „This Morning” i opowiedział, czy zamierza pójść w ślady ojca.

Czym zajmuje się syn Michaela Jacksona?

Dwudziestoletni już Prince na co dzień jest producentem filmowym i często tworzy teledyski. Jest to nieco mylące dla otoczenia, któremu wydaje się, że jest producentem muzycznym. Wszystkim wydaje się, że syn „króla popu” powinien zająć się muzyką. Nie odziedziczył jednak talentu po ojcu, twierdzi, że nie umie śpiewać ani tańczyć – nie potrafi nawet wykonać słynnego kroku „moonwalk”! „Próbowałem, ale to żenujące. Nie mówmy o tym!” Zamiast tego zajął się produkcją: „Postanowiłem zostać producentem ponieważ jest to nadal praca w branży, ale po drugiej stronie kamery”.

Zobacz także: Syn Michaela Jacksona wypowiedział się po raz pierwszy od śmierci ojca. Czy pójdzie w jego ślady?

Jak ojciec chce jednak pomagać innym, tak został wychowany. Prince Jackson angażuje się w działalność charytatywną. Założył fundację „Heal the World” nazwaną od tytułu piosenki jego ojca z 1992 roku. Walczy z biedą w okolicach Los Angeles. I choć chłopak przyznaje, że jemu znacznie pomaga znane nazwisko, namawia innych, by też „naprawiali świat”, nawet na małą skalę. „Możesz sam zrobić różnicę wychodząc z domu i robiąc to sam albo z grupą znajomych we własnym mieście”, mówi.

Dwudziestolatek zaskoczył publiczność swoją skromnością i tym, jak twardo stąpa po ziemi. Od razu zyskał dużą sympatię widzów. Jest zaskoczony taką reakcją, ponieważ uważa, że miał niemal zwyczajne dzieciństwo, a Michael Jackson był normalnym tatą. Myślałem, że to normalny sposób na życie, dopóki nie zobaczyłem nagrań ludzi, którzy mdleją na jego koncertach. Wspomina go jako idealnego rodzica: „Pamiętam jak raz byliśmy przed hotelem Dorchester, ludzie krzyczeli i wołali jego imię, a tata wysłał im pizzę i gorącą czekoladę. Prince Jackson stracił ojca, kiedy miał zaledwie 12 lat.

Zobacz w naszej galerii, jak dorastał!

Zobacz także: Szokujące doniesienia zagranicznych mediów! Grób Michaela Jacksona jest pusty?!

2/10
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
2/10
3/10
Prince Jackson i Michael Jackson
Copyright @East News
3/10
6/10
Prince Jackson i Paris Jackson
Copyright @East News
6/10
8/10
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
8/10
10/10
Prince Jackson
Copyright @Instagram @princejackson
10/10

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!