Konrad Szczęsny 15 lutego 2017 20:45
1/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta, Main Topic
Copyright @Materiały prasowe/TVN
1/6

We wtorek 14 lutego stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek drugiej serii „Agenta Gwiazdy”, który tym razem kręcony był w Argentynie. Udział w nim biorą sportowcy, osobistości ze świata show-biznesu i telewizji oraz celebryci, a dokładniej: Jarosław Kret, Mateusz Maga, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Jula, Marek Włodarczyk, dziennikarka kulinarna Daria Ładocha, Michał Będźmirowski "Modny Tata", Edyta Rzeźniczak-Zając, Agnieszka Rylik, Odeta Moro oraz Tomasz Niecikowski i Alan Andersz. Co działo się w pierwszym odcinku show?

Nie zabrakło kłótni, początków konfliktów i postaci, o których zapewne w kolejnych tygodniach będzie się dużo pisało. Sprawdźcie w naszej galerii, czym zaskoczyli widzów uczestnicy programu!

Zobacz też: Czy Kinga Rusin naprawdę przytulała się do geparda na okładce VIVY!? Tylko u nas FILM z sesji w RPA

2/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
2/6

Jedną z pierwszych konkurencji były wyścigi na terytorium Salinas Grandes - dwóch wyschniętych jezior na północnym-zachodzie Argentyny. Uczestnicy musieli jeździć po nich samochodem i w wytyczonych punktach przejmować od siebie koperty. Wcześniej podzieleni zostali oczywiście na dwie drużyny. Następnie odbył się pierwszy test wiedzy o uczestnikach. Najsłabiej wypadli w nim Alan Andersz, Tomasz Niecik, Mateusz Maga i Michał Będźmirowski. Za karę musieli spędzić noc w opuszczonej chacie na pustyni. Było to o tyle trudne, że temperatura w tym miejscu spada w nocy... w okolice zera! Już wtedy między uczestnikami doszło do poważnych spięć.

Polecamy też: Argentyna to jeszcze nic. Zobaczcie, co się działo, gdy Kinga Rusin pojechała z „Agentem” do Afryki

3/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
3/6

Okazało się, że aktor Alan Andersz i wokalista disco polo Tomasz Niecik za sobą nie przepadają.

„Nie będę zamulał. Starałem się troszkę rozluźnić atmosferę. Poważnym to się w trumnie leży. Nie ukrywam, że bylem duszą towarzystwa”, stwierdził ten drugi.

Pierwszy z kolei dał widzom do zrozumienia, że nie przepada za gwiazdorem wykonującym na koncertach polską muzykę taneczną.

Nie wytrzymuję nerwowo. Myślałem, że go uduszę. Nie chciałbym z nim spędzić ani sekundy swojego prywatnego czasu”, zadeklarował.

Tomasz Niecik nie pozostał mu dłużny.

Nie nadajemy na jednych falach. Może chodzi o to, że disco-polo nie słucha? To dla mnie gówniarz, strzeliłbym mu w ryja”, stwierdził wokalista disco polo.

Polecamy też: Argentyna to jeszcze nic. Zobaczcie, co się działo, gdy Kinga Rusin pojechała z „Agentem” do Afryki

4/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
4/6

Drugiego dnia uczestnicy show musieli wykonać zadanie wytrzymałościowe. Dobrani w pary zawodnicy mieli za zadanie przejechać rowerem na zmianę wyznaczoną trasę w górach, na wysokości kilku tysięcy metrów. Z zadaniem po raz kolejny nie radził sobie najlepiej Mateusz Maga oraz wokalistka Jula, która podczas wykonywania zadania prawie zemdlała i konieczna była interwencja ratowników medycznych.

Polecamy też: Kinga Rusin kontra Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdy TVN konkurują w prowadzieniu podróżniczego show

5/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
5/6

Co gorsza, konkurencja miała również drugą część, wymagającą od celebrytów nie tylko dobrej pamięci, lecz także wiedzy historycznej. Podczas zapamiętywania królów poległ aktor Alan Andersz, który został przydzielony do pary z Joanną Jędrzejczyk. Wzbudziło to podejrzenia Agnieszki Rylik, dla której zastanawiającym było, że chwalący się uprawianiem crossfitu Alan miał problem z jazdą na rowerze, a później zawiódł w konkurencji, która wymagała jedynie minimalnego skupienia.

„On się dziwnie zachowywał. Aśka zasuwała 7 kilometrów, Alan trójkę zrobił. Po 300 metrach zdychał”, skomentowała.

Polecamy też: VIVA! też robiła okładki bez retuszu. Zobacz jak wyglądały na nich polskie gwiazdy

6/6
Agent Gwiazdy, TVN, Kinga Rusin, gwiazdy Agenta
Copyright @Materiały prasowe/TVN
6/6

Najsłabszy w pierwszym odcinku okazał się „Modny Tata”, czyli Michał Będźmirowski. To on odpadł z programu. Jednak, co zauważyło wielu widzów, być może powróci on do programu, podobnie jak w pierwszej edycji Antek Królikowski.

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z „Agentem” do Argentyny i już podbiła Instagrama. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!