Czy Magdalena Cielecka zdecyduje się wystąpić w nagiej sesji?

Magdalena Cielecka, Viva! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Magdalena Cielecka weźmie udział w nagiej sesji do męskiego magazynu? Gwiazda kina odniosła się do plotek, które od pewnego czasu pojawiają się w mediach. Czy aktorka zdecyduje się na tak odważny krok, który może zaważyć na jej karierze? Znamy odpowiedź!

 

Zobacz też: Premiera nowego serialu TVN „Belle époque”. Co o swojej roli opowiedziała Magdalena Cielecka?

POLECAMY: Czy opowieść o miłości, przyjaźni i zdradzie można połączyć ze sportem? Ten film was zaskoczy!

Źródło: materiały prasowe

Magdalena Cielecka — naga sesja

Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia, że Magdalena Cielecka weźmie udział w nagiej sesji do męskiego magazynu. W wywiadzie, którego udzieliła programowi „Uwaga’’, aktorka zaprzeczyła wszelkim doniesieniom.

 

„Nie mam granic. Mogę zrobić bardzo dużo w filmie czy teatrze, ale prywatnie nie pokazuję nagiego ciała osobom obcym. Nie mam problemów ze swoim ciałem i swoimi emocjami. Nie zgodziłam się na rozbieraną sesję zdjęciową, bo nie jest to częścią mojego zawodu’’, powiedziała Cielecka.

Magdalena Cielecka — wywiad w VIVIE!

Medialny wizerunek aktorki jest bardzo przemyślany. Na co dzień Cielecka występuję na najlepszych stołecznych scenach teatralnych. Zawodowo związana jest m.in. z Krzysztofem Warlikowskim — twórcą Nowego Teatru. Magdalenę Cielecką możemy również oglądać w serialach telewizyjnych, dzięki którym — co wyznała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską — może spłacać kredyty.

 

M.C: Burzę więc ściany, zmieniam kuchnie, przerzucam w inne miejsce. To kosztuje dużo stresu i... pieniędzy, ale na szczęście są kredyty.

 

- I spłacasz je zarabiając w serialach?


M.C: Tak, ale staram się wybierać dobre seriale. Niedawno odmówiłam grania w dwóch kolejnych. Mam ten komfort, że mogę wybierać.  A „Belle epoque” będzie serialem, który się wyróżni - mam nadzieję. Ma wszystko, co potrzeba: intrygę miłosną i zbrodnię, tajemnice i szukanie prawdy. Za woalkami, delikatnością i uduchowieniem kryją się też ciemne strony duszy człowieka. Bo tak naprawdę świat się nie zmienia i namiętności pozostają cały czas takie same: zazdrość, miłość, pożądanie.

 

Przeczytaj też: „Rozważałam, przejście na emeryturę”. Magdalena Cielecka ma dziś urodziny. Wygląda na swój wiek?

 

Czy Magdalena Cielecka powinna rozebrać się do „Playboya’’?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE