Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
NOWY NUMER VIVY!

„Dzięki graniu w serialach mogę spłacać kredyty”. O czym jeszcze Magdalena Cielecka opowiedziała w najnowszej VIVIE!?

Krystyna Pytlakowska 25 stycznia 2017 10:15
Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka jest jedną z najlepszych polskich aktorek, ma na koncie liczne nagrody i role w ambitnych filmach i przedstawieniach teatralnych. Nie stroni jednak od ról w dobrych serialach. Wkrótce zobaczymy ją w nowej produkcji TVN „Belle Epoque”, która ma szansę stać się hitem tej wiosny.

 

Bardzo się z tego serialu cieszę. Nawet w teatrze dzisiaj rzadko jest okazja, by zagrać rolę kostiumową, a ten serial osadzony jest w tak pięknej epoce, kostiumy są cudowne, a sceneria i wnętrza wręcz bajkowe. Jeżdżę dorożką, chodzę w kapeluszach z woalkami. To wyjątkowy projekt, jestem szczęśliwa będąc jego częścią  – zwierzyła się aktorka.

 

W wywiadzie dla VIVY! Magdalena zdradziła też Krystynie Pytlakowskiej, że lubi mieszkania w starych kamienicach, które jednak zawsze urządza po swojemu, co wymaga sporych nakładów finansowych. Skąd bierze na to pieniądze?

 

Burzę więc ściany, zmieniam kuchnie, przerzucam w inne miejsce. To kosztuje dużo stresu i... pieniędzy, ale na szczęście są kredyty.

- I spłacasz je zarabiając w serialach?
Tak, ale staram się wybierać dobre seriale. Niedawno odmówiłam grania w dwóch kolejnych. Mam ten komfort, że mogę wybierać.  A „Belle epoque” będzie serialem, który się wyróżni - mam nadzieję. Ma wszystko, co potrzeba: intrygę miłosną i zbrodnię, tajemnice i szukanie prawdy. Za woalkami, delikatnością i uduchowieniem kryją się też ciemne strony duszy człowieka. Bo tak naprawdę świat się nie zmienia i namiętności pozostają cały czas takie same: zazdrość, miłość, pożądanie.

Co jeszcze w nowej „VIVIE!” ?

Piotr Adamczyk o seksie i roli w filmie „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Dlaczego widzowie nie polubią jego postaci?


Pascal Brodnicki z żoną opowiedzieli o recepcie na udany związek, o tym, czy udział kucharza w „Azja Express” zmienił coś w ich relacji i jak pogodzić miłość i pasję do gotowania.

 

Poza tym wszystkie tajemnice najlepszego piłkarza na świecie, czyli Cristiano Ronaldo. Czy naprawdę ukrywa przed światem prawdziwą orientację seksualną?


Nowa VIVA! z Magdaleną Cielecką na okładce od 26 stycznia w kioskach.

Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.