Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
NOWY NUMER VIVY!

„Dzięki graniu w serialach mogę spłacać kredyty”. O czym jeszcze Magdalena Cielecka opowiedziała w najnowszej VIVIE!?

Krystyna Pytlakowska 25 stycznia 2017 10:15
Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka jest jedną z najlepszych polskich aktorek, ma na koncie liczne nagrody i role w ambitnych filmach i przedstawieniach teatralnych. Nie stroni jednak od ról w dobrych serialach. Wkrótce zobaczymy ją w nowej produkcji TVN „Belle Epoque”, która ma szansę stać się hitem tej wiosny.

 

Bardzo się z tego serialu cieszę. Nawet w teatrze dzisiaj rzadko jest okazja, by zagrać rolę kostiumową, a ten serial osadzony jest w tak pięknej epoce, kostiumy są cudowne, a sceneria i wnętrza wręcz bajkowe. Jeżdżę dorożką, chodzę w kapeluszach z woalkami. To wyjątkowy projekt, jestem szczęśliwa będąc jego częścią  – zwierzyła się aktorka.

 

W wywiadzie dla VIVY! Magdalena zdradziła też Krystynie Pytlakowskiej, że lubi mieszkania w starych kamienicach, które jednak zawsze urządza po swojemu, co wymaga sporych nakładów finansowych. Skąd bierze na to pieniądze?

 

Burzę więc ściany, zmieniam kuchnie, przerzucam w inne miejsce. To kosztuje dużo stresu i... pieniędzy, ale na szczęście są kredyty.

- I spłacasz je zarabiając w serialach?
Tak, ale staram się wybierać dobre seriale. Niedawno odmówiłam grania w dwóch kolejnych. Mam ten komfort, że mogę wybierać.  A „Belle epoque” będzie serialem, który się wyróżni - mam nadzieję. Ma wszystko, co potrzeba: intrygę miłosną i zbrodnię, tajemnice i szukanie prawdy. Za woalkami, delikatnością i uduchowieniem kryją się też ciemne strony duszy człowieka. Bo tak naprawdę świat się nie zmienia i namiętności pozostają cały czas takie same: zazdrość, miłość, pożądanie.

Co jeszcze w nowej „VIVIE!” ?

Piotr Adamczyk o seksie i roli w filmie „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Dlaczego widzowie nie polubią jego postaci?


Pascal Brodnicki z żoną opowiedzieli o recepcie na udany związek, o tym, czy udział kucharza w „Azja Express” zmienił coś w ich relacji i jak pogodzić miłość i pasję do gotowania.

 

Poza tym wszystkie tajemnice najlepszego piłkarza na świecie, czyli Cristiano Ronaldo. Czy naprawdę ukrywa przed światem prawdziwą orientację seksualną?


Nowa VIVA! z Magdaleną Cielecką na okładce od 26 stycznia w kioskach.

Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.