KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William śmieje się podczas mszy świętej. To wideo już podbija internet

Czy to zachowanie niegodne przyszłego króla?

Gabriela Czernecka 12 lipca 2018 16:25
Książę William
Fot. East News

Co tak rozbawiło księcia Williama? Na mszy świętej z okazji powstania RAF wnuk królowej nie mógł się powstrzymać. Nie pomógł nawet karcący wzrok księżnej Kate. To wideo już jest hitem sieci, a wszyscy zastanawiają się, co tak rozbawiło księcia Williama?

Księżna Kate upomina Williama. Dlaczego?

Książę William wziął udział w mszy świętej z okazji setnej rocznicy powstania Royal Air Force. Wraz z członkami rodziny królewskiej zasiedli na honorowych miejscach w Opactwie Westminsterskim.  Uroczystość wydawała się być poważna, ale nie dla księcia Williama, który w pewnym momencie nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Wideo z rozbawionym księciem już obiegło internet i stało się hitem sieci.

 I choć księcia Williama próbowała do porządku przywołać żona, księżna Kate, posyłając mu znaczące spojrzenie, to niestety, nie udało się jej uspokoić małżonka. W dalszej części filmu widać, jak William tłumaczy ukochanej powody swojego świetnego nastroju, ta w końcu również darzy go uśmiechem. Nie wszystkim jednak zachowanie książęcej pary się spodobało. 

William i Kate jako przedstawiciele brytyjskiej monarchii są zobowiązani do tego, by zawsze zachowywać się odpowiednio do okazji i sytuacji, w jakiej uczestniczą. Ich poważne postawy i zdystansowanie to jednak tylko pozory. W końcu to normalni ludzie, którzy nie kryją się z tym, że czasem po prostu coś ich rozbawi. Nie wszyscy uważają jednak, że takie zachowanie wypada przyszłemu królowi... My jednak jesteśmy w stanie go zrozumieć. 

A co tak rozbawiło księcia Williama? Może zobaczył coś śmiesznego, może coś mu się przypomniało, a może rozbawiło go... chrapanie mężczyzny, który na siedzeniu za nim przysnął? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne - oglądając to nagranie nie da się nie uśmiechnąć!  

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!