Książęta skradły uwagę fotografów!

Weronika Kostyra 11 lipca 2018 17:00

Za każdym razem, kiedy księżniczka Charlotte i książę George pokazują się publicznie, wzbudzają ogromne zainteresowanie fanów i mediów. Wczoraj brytyjska rodzina królewska świętowała stulecie istnienia Królewskich Sił Powietrznych. Z tej okazji odbył się uroczysty pokaz – sto samolotów przeleciało nad pałacem Buckingham, który dorośli obejrzeli z balkonu, ale… nie było z nimi najmłodszych członków rodziny. Spostrzegawczy fotografowie zauważyli, że oglądali oni samoloty z okna pałacu i z dala od rodziców pozwalali sobie na dużo więcej niż zwykle!

George i Charlotte skradli uwagę dorosłym

W Wielkiej Brytanii panują teraz wysokie temperatury, dlatego księżniczka Charlotte postanowiła… ochłodzić się, liżąc szybę. Starszy George zachował więcej powagi i machał zgromadzonym tłumom, ale z podekscytowania miał otwartą buzię. Był też bardzo zainteresowany pokazem, ponieważ uwielbia samoloty. Jego pasja do latających maszyn rozpoczęła się podczas książęcej wizyty w Kanadzie. Książę po raz pierwszy był wtedy w kokpicie i od tamtej porze marzy, by zostać pilotem, tak jak jego tata. Małym książętom towarzyszyła ich niania Maria Teresa Turrion Borrallo.

Zobaczcie urocze zdjęcia! 

1/3
Księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @East News
1/3

2/3
Księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @East News
2/3

3/3
Księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @East News
3/3

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.