O NIM JEST GŁOŚNO

Serial Druga szansa, Ameryka Express, a wkrótce główna rola! Kim jest Maciej Musiałowski?

O młodym aktorze robi się naprawdę głośno!

Weronika Kostyra 3 października 2018 18:35

O Macieju Musiałowskim robi się naprawdę głośno. Młody aktor zyskał rozpoznawalność dzięki serialowi Druga Szansa, teraz możemy go oglądać w programie Ameryka Express, a wkrótce zagra w kontynuacji filmu Sala samobójców i na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Co o nim wiemy?

Kim jest Maciej Musiałowski?

Aktor pochodzi z Warszawy i urodził się 5 grudnia 1993 roku. Niebawem skończy 25 lat, ale już zdążył ukończyć studia aktorskie w Państwowej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od dziecka miał talent muzyczny. Występował w zespole Fasolki, a także szkolnym chórze Tutti Cantamus, a niedawno razem z Magdaleną Berus, z którą grał w serialu Druga szansa, nagrał cover piosenki Jutro zespołu LemON. W 2015 roku aktor zdobył Grand Prix w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Miłość do muzyki jest u niego rodzinna. Maciej Musiałowski ma trzech braci i wszyscy zajmują się muzyką.

W telewizji zadebiutował w 2016 roku w popularnym serialu Druga szansa u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Maciej Musiałowski zagrał Ksawerego Kryńskiego, czyli syna Kingi i Marcina. Wystąpił poza tym w etiudzie Chains Glass oraz filmach Soyer Łukasza Barczyka, Czuwaj Roberta Glińskiego, Fascinatrix Justyny Mytnik i Tsantsa Robina Lipo. Niedawno światło dzienne ujrzała informacja, że Maciej Musiałowski zagra główną rolę w filmie Hejter. Sala samobójców, czyli kontynuacji filmu Sala samobójców w reżyserii Jana Komasy

Maciej Musiałowski wziął udział w telewizyjnym show Ameryka Express. Jego partnerką w wyścigu po wygraną jest koleżanka, Anna Małysa.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że młody aktor spotyka się z Karoliną Sawką, znanej z roli Nel w adaptacji W pustyni i w puszczy. Para pojawiła się razem na premierze filmu Soyer.

Kibicujesz karierze Macieja Musiałowskiego? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!