Ameryka Express
Fot. materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Kto weźmie udział w nowej edycji Ameryka Express?

Program wkrótce powróci na ekrany telewizorów!

Weronika Kostyra 28 sierpnia 2019 20:51
Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Program Ameryka Express doczeka się kolejnej edycji. Już wiosną zobaczymy nowe przygody uczestników, którzy wezmą udział w wyścigu przez Amerykę. Choć szczegóły nie są znane, powoli poznajemy pierwszych uczestników, którzy wezmą udział w rywalizacji. Kto zdecydował się wziąć udział w wyprawie?

Uczestnicy nowej edycji programu Ameryka Express

Dwie edycje programu Azja Express, a następnie pierwsza pod nazwą Ameryka Express cieszyły się ogromną popularnością. Zwyciężczynią poprzedniej edycji show została Aleksandra Domańska. Teraz stacja TVN przygotowuje się do kolejnej wyprawy. Od pewnego czasu trwają spekulacje, kto pojawi się w drugiej odsłonie Ameryka Express. W mediach wciąż przewija się kilka nazwisk. Według ostatnich informacji, do których dotarł serwis Pudelek, już za kilka miesięcy na ekranach będziemy mieli szansę zobaczyć zwyciężczynię programu Big Brother. Magda Wójcik podczas pobytu w domu Wielkiego Brata zyskała duże grono fanów. Kolejni nieoficjalni uczestnicy to Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg, zawodnik MMA, Marcin Różal Różalski, a także aktorzy serialu 19+ Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

Kilka miesięcy temu magazyn Party podawał jednak, że w programie zobaczymy Qczaja, Dominikę Tajner. Pozostaje nam teraz czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji. 

Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…