Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska wróci do serialu M jak miłość?!

„Widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli”

Weronika Kostyra 3 października 2018 09:30
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Rola Hanki Mostowiak była dla Małgorzaty Kożuchowskiej przełomowa. Aktorka wcielała się w nią przez 11 lat, zyskując dużą sympatię widzów. Jej odejście z serialu i śmierć jej bohaterki była dla wielu z nich prawdziwym ciosem. Pojawiały się spekulacje, że postać Hanki wróci jeszcze do serialu M jak miłość, ale zarówno produkcja, jak i sama Małgorzata Kożuchowska konsekwentnie im zaprzeczali. Teraz pojawiła się jednak nadzieja, że życzenie fanów serialu spełni się.

Małgorzata Kożuchowska wróci do „M jak miłość”?

Małgorzata Kożuchowska rozstała się z rolą Hanki Mostowiak w 2011 roku. Jej bohaterka zginęła wówczas w wypadku samochodowym, co daje scenarzystom słabe szanse na przywrócenie jej do serialu. Gwiazda żartowała jednak pytana przez fanów o powrót, że mogłaby teraz zagrać jedynie ducha Hanki. Podobno istnieją jednak pomysły, na to, jak wytłumaczyć jej powrót. „Nie mówimy nie. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu”, zdradziła Super Expressowi osoba z produkcji serialu.

Kiedy Małgorzata Kożuchowska rezygnowała z roli w najpopularniejszym polskim serialu, była zmęczona tym, że była zbyt mocno kojarzona z Hanką. Od tamtej pory jednak jej kariera mocno się rozwinęła, a aktorka dała się poznać widzom w wielu innych rolach. Powrót do M jak miłość mógłby być dla niej teraz miłym i dochodowym doświadczeniem.

Czekacie na powrót Hanki Mostowiak? 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.