Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska wróci do serialu M jak miłość?!

„Widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli”

Weronika Kostyra 3 października 2018 09:30
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Rola Hanki Mostowiak była dla Małgorzaty Kożuchowskiej przełomowa. Aktorka wcielała się w nią przez 11 lat, zyskując dużą sympatię widzów. Jej odejście z serialu i śmierć jej bohaterki była dla wielu z nich prawdziwym ciosem. Pojawiały się spekulacje, że postać Hanki wróci jeszcze do serialu M jak miłość, ale zarówno produkcja, jak i sama Małgorzata Kożuchowska konsekwentnie im zaprzeczali. Teraz pojawiła się jednak nadzieja, że życzenie fanów serialu spełni się.

Małgorzata Kożuchowska wróci do „M jak miłość”?

Małgorzata Kożuchowska rozstała się z rolą Hanki Mostowiak w 2011 roku. Jej bohaterka zginęła wówczas w wypadku samochodowym, co daje scenarzystom słabe szanse na przywrócenie jej do serialu. Gwiazda żartowała jednak pytana przez fanów o powrót, że mogłaby teraz zagrać jedynie ducha Hanki. Podobno istnieją jednak pomysły, na to, jak wytłumaczyć jej powrót. „Nie mówimy nie. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu”, zdradziła Super Expressowi osoba z produkcji serialu.

Kiedy Małgorzata Kożuchowska rezygnowała z roli w najpopularniejszym polskim serialu, była zmęczona tym, że była zbyt mocno kojarzona z Hanką. Od tamtej pory jednak jej kariera mocno się rozwinęła, a aktorka dała się poznać widzom w wielu innych rolach. Powrót do M jak miłość mógłby być dla niej teraz miłym i dochodowym doświadczeniem.

Czekacie na powrót Hanki Mostowiak? 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.