O TYM SIĘ MÓWI

Uczestniczka „Kuchennych rewolucji” zarzuca Magdzie Gessler manipulację! „Dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne gary porównuje Pani do mojego odbytu czy pochwy…?”

Konrad Szczęsny 20 października 2017 16:00
Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Odcinek „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler, w którym restauratorka starała się uratować Le Papillon Noir w Katowicach, już przeszedł do historii programu. Właścicielka lokalu, Justyna Wysk, zasłynęła tym, że nazwała prowadzącą „su*ką”, przyznała, że zdecydowała się na udział w formacie TVN jedynie w celach autopromocyjnych, zaś na koniec... wyprosiła Magdę Gessler ze swojej restauracji słowami: „zamknij drzwi z drugiej strony”. Jednak po emisji odcinka Justyna Wysk zarzuciła produkcji... manipulację i niekorzystny montaż! Uderza również z samą kreatorkę smaku i stylu.

Zobacz też: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

Justyna Wysk, właścicielka Czarnego motyla, oskarża produkcję „Kuchennych rewolucji” i „Magdę Gessler”

Po emisji kontrowersyjnego odcinka „Kuchennych rewolucji”, w którym właścicielka znajdującej się w Katowicach restauracji z Le Papillon Noir dała się poznać jako osoba wulgarna, chamska i bezczelna, w internecie rozpętała się burza. Komentujący nie szczędzili Justynie Wysk gorzkich słów i podkreślali, że przekroczyła swoim zachowaniem wszelkie granice przyzwoitości. Krytyczne uwagi musiały dotknąć właścicielkę zamkniętej już restauracji, gdyż pod wpisem na profilu Magdy Gessler na Facebooku zarzuciła kreatorce smaku i stylu oraz produkcji „Kuchennych rewolucji”... manipulację!

Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy…? - napisała na Facebooku. Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było?”, napisała. 

Jednak nikt nie wierzy w jej wersję wydarzeń...

Polecamy też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

Internauci komentują zachowanie Justyny, właścicielki czarnego motyla, w Kuchennych rewolucjach

Na naszym profilu na Facebooku nie szczędziliście Justynie Wysk gorzkich słów.

Wulgaryzmy w kuchennych rewolucjach są często, ale takiego pustaka jeszcze nigdy nie było 😃 pamietam jedną bardzo wredną panią, ale ta to kompletne dno”, napisała pani Mirka.

Sama powiedziała, że ta cała zabawa w restaurację to pomyłka i największa porażka życia. Pewnie lewizna jakaś się pod tym kryje, jak można co miesiąc dokładać 5 tys zł”, oburzyła się z kolei pani Justyna. 

Wstyd na całe Katowice. Wstyd mi za tą babę bez mózgu! Żenada i dno totalne!”, napisała poruszona pani Ewelina.

Zobacz też: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

Justyna Wysk o odcinku „Kuchennych rewolucji”, Magdzie Gessler i byciu celebrytką

Właścicielka Czarnego motyla zaprzecza, że zamierza zaistnieć w show-biznesie i wydaje się całą sytuacją mocno poirytowana.

Przepraszam, ale nie chcę brać dłużej udziału w tym cyrku. Nie jestem jakąś cholerną celebrytką. Chcę zapomnieć o tej farsie. Ja mam swoje normalne życie i chcę spokoju. Poza tym, może nie wyglądam, ale jestem poważną osobą i chcę teraz po tym najgorszym roku w moim życiu, w końcu spokoju”,skomentowała całe zamieszanie w rozmowie z portalem Pudelek.

Polecamy też: Z wizytą w domu u Magdy Gessler. Czy można żyć bardziej kolorowo?! Film z sesji okładkowej do VIVY!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!