Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak Magda Gessler gotowała 24 lat temu! Nie zawsze była taka ostra...

Do sieci wyciekł archiwalny program Polsatu!

Weronika Kostyra 24 sierpnia 2020 07:51
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler to kolorowy ptak polskiej telewizji, a szczególnie programów kulinarnych. Zasłynęła jako bezkompromisowa jurorka różnych show oraz doświadczona restauratorka pomagająca mniejszym restauracjom osiągnąć sukces. Nie przebiera przy tym w środkach – nieraz da się słyszeć przekleństwa, a w powietrzu latają artykuły spożywcze. Ale nie zawsze tak było...

Magda Gessler na początku kariery

Niewielu z fanów Kuchennych rewolucji pamięta Magdę Gessler na początku jej przygody z telewizją. Niedawno w internecie ukazało się w nagranie z 1996 roku, na którym gwiazda i towarzyszący jej szef kuchni prezentują na antenie Polsatu przepis na... napoleonkę z sandacza! 

Filmik sprzed 24 lat jest przebojem sieci i trzeba przyznać, że poznać Magdę Gessler można jedynie po burzy jej blond loków, ponieważ zachowanie restauratorki jest zupełnie inne, niż obecnie.

Podoba się Wam gwiazda TVN w takim łagodnym wydaniu? A może wolicie obecny wizerunek Magdy Gessler? Nowe odcinki Kuchennych rewolucji już od września w TVN. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.