Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak Magda Gessler gotowała 24 lat temu! Nie zawsze była taka ostra...

Do sieci wyciekł archiwalny program Polsatu!

Weronika Kostyra 24 sierpnia 2020 07:51
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler to kolorowy ptak polskiej telewizji, a szczególnie programów kulinarnych. Zasłynęła jako bezkompromisowa jurorka różnych show oraz doświadczona restauratorka pomagająca mniejszym restauracjom osiągnąć sukces. Nie przebiera przy tym w środkach – nieraz da się słyszeć przekleństwa, a w powietrzu latają artykuły spożywcze. Ale nie zawsze tak było...

Magda Gessler na początku kariery

Niewielu z fanów Kuchennych rewolucji pamięta Magdę Gessler na początku jej przygody z telewizją. Niedawno w internecie ukazało się w nagranie z 1996 roku, na którym gwiazda i towarzyszący jej szef kuchni prezentują na antenie Polsatu przepis na... napoleonkę z sandacza! 

Filmik sprzed 24 lat jest przebojem sieci i trzeba przyznać, że poznać Magdę Gessler można jedynie po burzy jej blond loków, ponieważ zachowanie restauratorki jest zupełnie inne, niż obecnie.

Podoba się Wam gwiazda TVN w takim łagodnym wydaniu? A może wolicie obecny wizerunek Magdy Gessler? Nowe odcinki Kuchennych rewolucji już od września w TVN. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.