Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak Magda Gessler gotowała 24 lat temu! Nie zawsze była taka ostra...

Do sieci wyciekł archiwalny program Polsatu!

Weronika Kostyra 24 sierpnia 2020 07:51
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler to kolorowy ptak polskiej telewizji, a szczególnie programów kulinarnych. Zasłynęła jako bezkompromisowa jurorka różnych show oraz doświadczona restauratorka pomagająca mniejszym restauracjom osiągnąć sukces. Nie przebiera przy tym w środkach – nieraz da się słyszeć przekleństwa, a w powietrzu latają artykuły spożywcze. Ale nie zawsze tak było...

Magda Gessler na początku kariery

Niewielu z fanów Kuchennych rewolucji pamięta Magdę Gessler na początku jej przygody z telewizją. Niedawno w internecie ukazało się w nagranie z 1996 roku, na którym gwiazda i towarzyszący jej szef kuchni prezentują na antenie Polsatu przepis na... napoleonkę z sandacza! 

Filmik sprzed 24 lat jest przebojem sieci i trzeba przyznać, że poznać Magdę Gessler można jedynie po burzy jej blond loków, ponieważ zachowanie restauratorki jest zupełnie inne, niż obecnie.

Podoba się Wam gwiazda TVN w takim łagodnym wydaniu? A może wolicie obecny wizerunek Magdy Gessler? Nowe odcinki Kuchennych rewolucji już od września w TVN. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.