O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak Magda Gessler gotowała 21 lat temu. Nie zawsze była taka ostra...

Weronika Kostyra 25 lipca 2017 07:30
Magda Gessler, Viva! kwiecień 2006
Fot. Tomek Drzewiński/EK PICTURES

Magda Gessler to kolorowy ptak polskiej telewizji, a szczególnie programów kulinarnych. Zasłynęła jako bezkompromisowa jurorka różnych show oraz doświadczona restauratorka pomagająca mniejszym restauracjom osiągnąć sukces. Nie przebiera przy tym w środkach – nieraz da się słyszeć przekleństwa, a w powietrzu latają artykuły spożywcze.

Magda Gessler na początku kariery

Właśnie tym zdobyła sobie tysiące fanów. Niewielu z nich pamięta Magdę Gessler na początku jej przygody z telewizją. Właśnie teraz w Internecie ukazało się w nagranie, w którym prezentuje swój przepis kulinarny 21 lat temu. Filmik z 1996 roku jest przebojem sieci i trzeba przyznać, że poznać Magdę Gessler można jedynie po burzy jej blond loków, ponieważ zachowanie restauratorki jest zupełnie inne.

Zobacz także: Makijaż nigdy nie był jej mocną stroną! Teraz pokazała się bez niego. W której wersji wygląda lepiej

Czy to ona przeszła taką przemianę, a może jej obecny wizerunek jest tylko pomysłem producentów, którzy chcą wzorować „Kuchenne rewolucje” na pierwowzorze programu z Gordonem Ramsayem? Lista skandali i kontrowersji związanych z programem ciągnie się w nieskończoność. Sądzimy, że zachowanie restauratorki 21 lat temu nie przysparzało jej tylu problemów.

Zobacz także: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze "Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!