O TYM SIĘ MÓWI

Chcą, by George i Charlotte mieli normalne dzieciństwo. Jak księżna Kate i książę William wychowują swoje dzieci?

Weronika Kostyra 30 lipca 2017 19:35
Księżniczka Charlotte, książę George
Fot. East News

Księżna Kate i książę William robią wszystko, co w ich mocy, by dzieciństwo ich dzieci było tak normalne, jak to tylko możliwe. Chcą, by George i Charlotte mieli normalne, beztroskie dzieciństwo, mimo że dorastają w nietypowych okolicznościach. Do tej pory to im się udaje, niezależnie od zainteresowania mediów czteroletni książę George uwielbia wszystko, co ma koła, a dwuletnia Charlotte, jak wszystkie dziewczynki, kocha księżniczki Disneya i chyba nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że sama jest księżniczką.

Para książęca wychowuje dzieci po królewsku?

Serwis „US Weekly” podaje, że dzieci są świetnie wychowane i ani trochę rozpieszczone. Słuchają nakazów rodziców – jedną z zasad w ich domu jest zakaz używania tabletów przez dzieci. Rodzice są zdania, że to zabawka dla dorosłych i nie chcą, by ich pociechy spędzały czas pochłonięte elektroniką, tak samo jak oni jako dzieci. Zachęcają je do zabawy zabawkami, gier na świeżym powietrzu, książeczek oraz rozwijania wyobraźni. Starają się być normalną rodziną.

Księżna Kate, książę William, książę George
Fot. East News

Książę George zaczął już zauważać, że jego dzieciństwo różni się od tego, jakie mają jego rówieśnicy. Jest w wieku, kiedy zadaje mnóstwo pytań, a rodzice cierpliwie na nie odpowiadają. Szczególnie bliską relację George ma z ojcem, księciem Williamem, spędzają ze sobą dużo czasu np. jeżdżąc na rowerze.


Z kolei księżniczka Charlotte jak cień chodzi za mamą, księżną Kate. Towarzyszy jej przez cały czas, przy wykonywaniu wszystkich domowych czynności i ze swoimi zabawkami próbuje je naśladować.

Zobacz także: Książę George wyglądał w Warszawie jak książę William jako dziecko. Podobieństwo jest uderzające!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!