Sabina Zięba 30 lipca 2017 17:00
1/6
Copyright @ONS / East News
1/6

Księżniczka Charlotte, a właściwie Charlotte Elizabeth Diana urodziła się 2 maja 2015 roku. To córka księcia Williama i księżnej Kate, przez co jest czwartą osobą w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Już pierwsza jej kreacja została szeroko skomentowana na całym świecie. 5 lipca 2015 roku odbył się chrzest Charlotte w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w Norfolk, gdzie ubrana była w replikę sukni chrzcielnej z 1841 roku. Wcześniej została w niej ochrzczona księżniczka Wiktoria (w 1841 roku) i w 2013 roku brat Charlotte, książę Jerzy.

Polecamy też: Najsłodsze dziecko świata w obiektywie mamy, księżnej Kate! Księżniczka Charlotte kończy dwa lata

 

Stylizacje księżniczki Charlotte

Przez pierwszy rok nie sposób było zobaczyć młodej księżniczki w sukienkach. Tłumaczyła to stylistka książęcych dzieci i projektantka ich ubrań, Rachel Riley, w rozmowie z magazynem People: "Ponieważ należy do tradycyjnej rodziny, jestem pewna, że księżniczka będzie nosić kombinezony do pierwszego roku. Dopiero, gdy zacznie chodzić, ubierze sukienkę". Przed tym faktem przyszła królowa nie mogła nawet nosić małych zestawów. Teraz jej styl jest niezmienny - księżniczka Charlotte zawsze ma na sobie sukienkę, buty z paseczkiem oraz dobraną kolorystycznie spinkę z kokardką, a w chłodniejsze dni także rozpinany sweterek i rajstopki.

Polecamy też: Księżniczka Charlotte ma zaledwie 17 miesięcy i… swój własny styl! Wiemy, kto dla niej projektuje

Ponadczasowe outfity dzieci książęcej pary cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a marki odzieżowe nie mogły doczekać się tego momentu, kiedy księżniczka zacznie częściej pojawiać się publicznie w słodkich stylizacjach. Kolorystycznie jej strój zawsze dopasowany jest do kreacji jej mamy, księżnej Kate i to właśnie ona wraz z Rachel Riley ma wpływ na wygląd dziedziczki. Zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy ostatnie inspirujące kreacje Charlotte.

2/6
Copyright @ONS
2/6

3/6
Copyright @ONS
3/6

4/6
Copyright @East News
4/6

5/6
Copyright @East News
5/6

6/6
Copyright @East News
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…