Gabriela Czernecka 9 września 2017 14:00
1/10
Gwiazdy adoptują dzieci
Copyright @East News
1/10

Gwiazdy chętnie adoptują dzieci. Jedni z potrzeby serca, inni, dlatego, że sami mieć ich nie mogą. Ogromne wrażenie wywarły ostatnio słowa Renaty Przemyk, która otwarcie opowiedziała w wywiadzie dla VIVY! o tym, dlaczego zdecydowała się na adopcje i jak jej córeczka Klara odmieniła jej życie. 

 

Polecamy: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka”. TYLKO U NAS Renata Przemyk o adopcji swojej córki

 

Gwiazdy adoptują dzieci

 

Renata Przemyk jest jedną z wielu gwiazd, którę zdecydowały się na adopcję. Ostatnio otwarcie zastanawia się nad tym Agnieszka Woźniak-Starak. Zobaczcie w naszej galerii gwiazdy, które adoptowały dzieci!Nie tylko Angelina Jolie i Madonna. Jak się okazuje, takich gwiazd jest całkiem sporo!

 

Polecamy także: TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!

2/10
Świętowanie 59 urodzin Madonny, dzieci Madonny
Copyright @Instagram @madonna
2/10

Madonna ma sześcioro dzieci, w tym czwórkę adoptowanych. W 2008 roku Madonna adoptowała chłopca  Davida Banda, a rok później dziewczynkę Mercy James. W tym roku do rodziny piosenkarki dołączyła kolejna dwójka dzieci z Malawi. Są to dziewczynki, bliźniaczki. Estere i Stelle mają obecnie 4 lata.

 

Polecamy: Madonna potwierdziła adopcję dwójki dzieci z Malawi i zdradziła ich płeć

3/10
Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Copyright @East News
3/10

Angelina Jolie wraz z Bradem Pittem mają szóstkę dzieci - troje biologicznych i troje adoptowanych. Pierwsze dziecko Angelina Jolie adoptowała w 2002 roku. Chłopiec Madox został adoptowany z Kambodży i szybko stał się częścią jej rodziny. W 2005 roku do rodziny dołączyła córka Zahara z Etiopii. W 2006 roku na świat przyszła córka pry,  Shiloh. W 2007 roku Angelina i Brad znów dokonali adopcji, tym razem chłopca, Paxa Thien z Wietnamu.  Rok później Angelina Jolie urodziła chłopca Knoxa Leona Jolie-Pitta i dziewczynkę Vivienne Marcheline. 

 

Choć Angelina Jolie i Brad Pitt obecnie są w trakcie separacji, to zgodnie twierdzą, że dobro dzieci jest dla nich najważniejsze. 

 

Polecamy: Czy Angelina Jolie i Brad Pitt do siebie wrócą? „Spotkali się i padli sobie w ramiona”

4/10
Agata Młynarska, Sylwia Mor, Viva! 2010
Copyright @Krzysztof Opaliński
4/10

Agata Młynarska ma dwóch synów. Jak to się stało, że Sylwia pojawiła się w ich rodzinie? W 1997 roku dziennikarka nagrywała specjalny odcinek z serii „I ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Spośród wszystkich wychowanków, to właśnie Sylwia zwróciła jej uwagę. Zapytana o to, co chciałaby dostać w prezencie, odpowiedziała: „A ja bym chciała odwiedzić w domu panią Agatę”. Gwiazda postanowiła spełnić to życzenie. Od tamtej pory, wszystko się zmieniło. Synowie Agaty długo nie mogli się pogodzić z następującymi zmianami. Stanisław starszy od Sylwii o dwa lata, Tadeusz dwa lata młodszy. Dziennikarka przyznała, że trudno było im wypracować dobry kontakt. Tym bardziej, że do ich grona dołączyła jeszcze kolejna dziewczynka, Alicja.

 

Polecamy też: Agata i Paulina Młynarskie prawie nigdy nie pojawiają się razem na salonach. Wyjątek zrobiły dla...

 

Dopiero później ich relacje się ustabilizowały. Dla synów Agaty było to trudne doświadczenie, możliwe, że wówczas było to dla nich zadanie ponad siły. Jednak dziś, prezenterka podkreśla, że jako dorośli mężczyźni potrafią to docenić. „Sylwia (przy. red.) jest zakochana, planuje założenie rodziny. Gdy którejś z nich jest źle, dzwonią do siebie, Sylwia przyjeżdża, otwierają wino i rozmawiają do późnych godzin. Dzięki temu, że mam "córkę" przyjaciółkę, mogę fundować sobie chwile, jakich nie doświadczyłam z synami. Mamy swój babski świat”, wyznała w wywiadzie dla VIVY! w 2010 roku.

5/10
Małgorzata Foremniak, Ola Jędruszczak
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/10

Małgorzata Foremniak ma trójkę dzieci. Córka Aleksandra (z nią aktorka pozuje na zdjęciu) jest z pierwszego małżeństwa aktorki z Tomaszem Jędruszczakiem.  Ola obecnie ma 24 lata i pracuje jako projektantka. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Małgorzata Foremniak ma jeszcze dwoje adoptowanych dzieci, Milenę i Patryka, które adoptowała wraz ze swoim drugim mężem, Waldemarem Dzikim ponad 10 lat temu.  „Nie chcę się na ten temat rozgadywać, ponieważ szanuję przestrzeń moich dzieci. Jak będą chciały i mi zezwolą, to mogę na ten temat powiedzieć”, powiedziała Foremniak w wywiadzie z Magdą Mołek. Dzieci Małgorzaty Foremniak nie pokazują się na ściankach, nie prezentują się z gwiazdą na czerwonym dywanie. Aktorka stara się im zapewnić prywatność i jak do tej pory świetnie jej to wychodzi!

 

Polecamy: „Wszystko, co najważniejsze, dzieje się w sercu". Małgorzata Foremniak  - zdjęcia i wywiad z VIVY!

6/10
Renata Przemyk, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/10

Renata Przemyk adoptowała Klarę, gdy ta miała osiem tygodni. „Nie mogłam przestać się zachwycać i dziękować Bogu, że to się dzieje. I zaczął się kolejny przełom w moim życiu. Po całości. Od spraw głęboko duchowych na najwyższym poziomie po te na najniższym – zmienianie brudnych pieluch”, powiedziała w rozmowie z Romanem Praszyńskim dla magazynu VIVA!. 

 

 

 

Polecamy: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka”. TYLKO U NAS Renata Przemyk o adopcji swojej córki

 

7/10
Dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a
Copyright @East News
7/10

Nicole Kidman i Tom Cruise, będąc małżeństwem zaadoptowali dwójkę dzieci: córkę Isabellę, która dziś ma 25 lat oraz syna Connora Antony’ego, dziś 22-latka. Para od lat nie jest razem, a opiekę nad dziećmi sprawuje tylko i wyłącznie Tom Cruise.

 

Polecamy: Media okrzyknęły ją „królową botoksu”. Tak zmieniała się Nicole Kidman, która kończy dziś 50 lat

8/10
Gwiazdy adoptują dzieci, Charlize Theron
Copyright @East News
8/10

Charlize Theron (40 l.) jest szczęśliwą mamą dwójki adoptowanych z domu dziecka pociech. W 2012 aktorka przygarnęła chłopca Jacksona,  a w lipcu 2015 roku została mamą dziewczynki August.

 

Polecamy: Charlize Theron kończy 42 lata! Zobacz jej najbardziej spektakularne metamorfozy

 

9/10
Gwiazdy adoptują dzieci, Sandra BullockGwiazdy adoptują dzieci, Sandra Bullock
Copyright @Instagram @sandrabullock
9/10

Sandra Bullock w 2010 roku adoptowała 5-letniego Louisa z Luizjany. W 2015 roku została mamą 3,5-letniej dziewczynki, Laily, również z Luizjany. „Kiedy patrzę na Lailę, nie mam żadnych wątpliwości, że to jest jej miejsce, tak miało być. Mogę powiedzieć z całą pewnością, że idealne dzieci zjawiły się w moim życiu w odpowiednim czasie”, powiedziała  w wywiadzie dla magazynu People.

 

Polecamy: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

10/10
Gwiazdy adoptują dzieci,
Copyright @Instagram @katherineheigl
10/10

Kate Rozz ma dwoje dzieci - biologiczną córkę Mię oraz syna Shaantiego. Ojcem Mii jest Jean Manuel Rozan, a Shaanti jest adoptowanym synem Kate. 

 

Polecamy: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.