O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ma siedem miesięcy i imponującą czuprynę! Baby Chanco to prawdziwa gwiazda sieci! 

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 09:45

To będzie najsłodszy widok, jaki dziś zobaczycie! Burza długich, bujnych, ciemnych włosów i słodka buzia! Baby Chanco, siedmiomiesięczna dziewczynka zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych! Wszystko za sprawą jej fryzury, która rozczula internautów na całym świecie!

Większość dzieci w jej wieku nie może pochwalić się tak bujną czupryną! Rodzą się z miękką warstwą cienkich włosków lub nie mają ich wcale... Baby Chanco jest tego absolutnym przeciwieństwem i dlatego wzbudza prawdziwą sensację. Pochodząca z Japonii dziewczynka urodziła się z imponującą fryzurą. Kilka tygodni temu, mama maleństwa postanowiła założyć jej profil na Instagramie, by dokumentować tę niesamowitą ewolucję. Mimo że dopiero zaczyna swoją "karierę" w mediach społecznościowych, to od maja na swoim profilu zgromadziła ponad 220 tysięcy obserwatorów. Liczba jej fanów wciąż wzrasta! Wiele osób z podziwem przygląda się małej Chanco. 

„To dziecko ma lepsze włosy niż ktokolwiek, kogo znam", czytamy w komentarzach. Co prawda, włosy Chanco na większości zdjęć wyglądają jak peruka, a niektórzy sugerują, że ta bujna fryzura to efekt Photoshopa! Nic bardziej mylnego! Ona jest prawdziwa! Potwierdzają to także filmiki, które pojawiają się na jej profilu! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paulina Krupińska w szczerej rozmowie o macierzyństwie!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!