O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ma siedem miesięcy i imponującą czuprynę! Baby Chanco to prawdziwa gwiazda sieci! 

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 09:45

To będzie najsłodszy widok, jaki dziś zobaczycie! Burza długich, bujnych, ciemnych włosów i słodka buzia! Baby Chanco, siedmiomiesięczna dziewczynka zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych! Wszystko za sprawą jej fryzury, która rozczula internautów na całym świecie!

Większość dzieci w jej wieku nie może pochwalić się tak bujną czupryną! Rodzą się z miękką warstwą cienkich włosków lub nie mają ich wcale... Baby Chanco jest tego absolutnym przeciwieństwem i dlatego wzbudza prawdziwą sensację. Pochodząca z Japonii dziewczynka urodziła się z imponującą fryzurą. Kilka tygodni temu, mama maleństwa postanowiła założyć jej profil na Instagramie, by dokumentować tę niesamowitą ewolucję. Mimo że dopiero zaczyna swoją "karierę" w mediach społecznościowych, to od maja na swoim profilu zgromadziła ponad 220 tysięcy obserwatorów. Liczba jej fanów wciąż wzrasta! Wiele osób z podziwem przygląda się małej Chanco. 

„To dziecko ma lepsze włosy niż ktokolwiek, kogo znam", czytamy w komentarzach. Co prawda, włosy Chanco na większości zdjęć wyglądają jak peruka, a niektórzy sugerują, że ta bujna fryzura to efekt Photoshopa! Nic bardziej mylnego! Ona jest prawdziwa! Potwierdzają to także filmiki, które pojawiają się na jej profilu! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha