O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian retuszuje zdjęcia swoich dzieci?!

Ale po co?! Przecież Chicago jest taka słodka!

Olga Figaszewska 30 maja 2018 14:00

Wydaje się, że główną misją Kim Kardashian jest dokumentowanie życia swoich najbliższych. Gwiazda niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Celebrytka wciąż umieszcza na swoim Instagramie kolejne urocze zdjęcia czteromiesięcznego maleństwa. Jak przystało na Kim, nie mogło obyć się bez kontrowersji. Jedna z ostatnich fotografii Chicago West zwróciła szczególną uwagę internautów. Dlaczego?

Kim Kardashian retuszuje zdjęcia swoich dzieci?

Podobnie jak czteroipółletnia North jak i dwuletni Saint, czy tego chce czy nie, Chicago powoli staje się gwiazdą mediów społecznościowych. „My baby Chi 💕”, napisała pod ostatnim zdjęciem Kim Kardashian.

Mała jest naprawdę urocza. Ale uwagę fanów zwróciły podkręcone rzęsy maleństwa... Po dłuższych dyskusjach zarzucili Kim, że przedłużyła je za pomocą Photoshopa. Oczywiście celebrytka, znana jest z zamiłowania do retuszu zdjęć, wiec nikogo nie powinno dziwić, że robi to także w przypadku swoich dzieci.

Ostatnio gwiazda przyznała, że bycie rodzicem trójki dzieci może być przytłaczające. Przed Dniem Matki podzieliła się z fanami wyznaniem, że najtrudniejsze jest „kiedy wszyscy potrzebują Cię w tym samym czasie i płaczą”. Mimo to, niedawno powiedziała, że marzy o powiększeniu rodziny. „Chciałbym mieć jeszcze jedno. Bardzo spodobał mi się proces zastępczego macierzyństwa. Gdy przychodziła pora karmienia piersią, wiedziałam, że to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam”, dodała.

Zobacz urocze zdjęcia Chicago w naszej galerii. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.