O TYM SIĘ MÓWI

Tym razem Kim Kardashian posunęła się za daleko?!

Celebrytka umieściła w sieci nagie zdjęcia swoich pociech!

Olga Figaszewska 19 maja 2018 17:30

Nikogo nie dziwi, kiedy publikuje w sieci kolejne nagie zdjęcia. Złośliwi twierdzą, że niczego więcej nie ma do zaoferowania. Tym razem Kim Kardashian znów wywołała kontrowersje. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się fotografia North i Sainta podczas kąpieli. Czy granice zostały przekroczone?

Dzieci Kim Kardashian nago

Niedawno sama padła ofiarą krytyki ze strony Internautów. Chodziło o roznegliżowane zdjęcia wykonała jej pięcioletnia córeczka, North. I tym razem nie jest inaczej... Nie milkną komentarze pod postem, który Kim Kardashian zamieściła na Instagramie. „My babies 💕”, podpisała zdjęcie Sainta i North pluskających się wannie.

Wielu zarzuca celebrytce naruszenie prywatności swoich dzieci. Fani są podzieleni. Zdarza się, że w dzisiejszych czasach rodzice dzielą się niestosownymi (dla nich samych uroczymi) zdjęciami pociech. Nie zdają sobie jednak sprawy z zasięgu publikacji czy ich długowieczności w sieci.

„Publikacja dzieci w kąpieli to gruba przesada”, „To nieodpowiednie!”, „Zbyt wcześnie na takie zdjęcia!”, komentują internauci.

Nie brakuje jednak słów wsparcia i zachwytów.

„Każdy rodzic ma zdjęcie swoich dzieci w wannie”, „Są niesamowicie urocze. Ale czy nie jest to rodzaj zdjęć dzieci, których nie należy publikować w mediach społecznościowych?”, dodaje ktoś inny.

Czy Kim Kardashian przesadziła? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.