Zrobiła to z pewnego powodu

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 20:01

Nikogo już nie dziwi rozebrana Kim Kardashian. Celebrytka co raz pokazuje swoje ciało, jednak pozostawia pole do wyobraźni. Tym razem ubrania zrzuciła nie dla fanów na Instagramie czy męża. A zadowolona z poprzedniego sukcesu znów zainwestowała w rynek zapachowy. 

Wszystko dla perfum 

Perfumy celebrytki noszą nazwę Body KKW. Mają one bardzo oryginalne buteleczki w kształcie ciała Kardashianki! Aby je stworzyć celebrytka rozebrała się do naga i pozwoliła na nałożenie na siebie specjalnej gipsowej masy. Kulisami pracy firma pochwaliła się w internecie! Na zdjęciach widać dokładnie taką Kim jak Pan Bóg ją stworzył! 

Kim może pochwalić się takimi zapachami jak:  Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus czy Crystal Gardenia Oud. Perfumy Kardashian tylko w ciągu jednego dnia przyniosły jej 10 milionów dolarów zysku! Tym razem kwota może się znacznie zwiększyć! Nowy zapach kosztuje 60 dolarów. 

Obejrzyjcie galerię i napiszcie, co o tym myślicie!  

1/5
Kim Kardashian
Copyright @instagram@kkwfragrance
1/5

Kim Kardashian stworzyła flakonik na wzór własnego ciała 

2/5
Kim Kardashian perfumy
Copyright @instagram@kkwfragrance
2/5

Celebrytka nie wstydziła się rozebrać 

3/5
Kim Kardashian
Copyright @instagram@kkwfragrance
3/5

Bo robiła to już setki razy 

4/5
Kim Kardashian perfumy
Copyright @instagram@kkwfragrance
4/5

Tym razem pokazała chyba wszystko 

5/5
Kim Kardashian perfumy
Copyright @instagram@kkwfragrance
5/5

A wszystko po to, aby flakonik był idealny 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.