Zrobiła to z pewnego powodu

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 20:01

Nikogo już nie dziwi rozebrana Kim Kardashian. Celebrytka co raz pokazuje swoje ciało, jednak pozostawia pole do wyobraźni. Tym razem ubrania zrzuciła nie dla fanów na Instagramie czy męża. A zadowolona z poprzedniego sukcesu znów zainwestowała w rynek zapachowy. 

Wszystko dla perfum 

Perfumy celebrytki noszą nazwę Body KKW. Mają one bardzo oryginalne buteleczki w kształcie ciała Kardashianki! Aby je stworzyć celebrytka rozebrała się do naga i pozwoliła na nałożenie na siebie specjalnej gipsowej masy. Kulisami pracy firma pochwaliła się w internecie! Na zdjęciach widać dokładnie taką Kim jak Pan Bóg ją stworzył! 

Kim może pochwalić się takimi zapachami jak:  Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus czy Crystal Gardenia Oud. Perfumy Kardashian tylko w ciągu jednego dnia przyniosły jej 10 milionów dolarów zysku! Tym razem kwota może się znacznie zwiększyć! Nowy zapach kosztuje 60 dolarów. 

Obejrzyjcie galerię i napiszcie, co o tym myślicie!  

1/5
Kim Kardashian
Copyright @instagram@kkwfragrance
1/5

Kim Kardashian stworzyła flakonik na wzór własnego ciała 

2/5
Kim Kardashian perfumy
Copyright @instagram@kkwfragrance
2/5

Celebrytka nie wstydziła się rozebrać 

3/5
Kim Kardashian
Copyright @instagram@kkwfragrance
3/5

Bo robiła to już setki razy 

4/5
Kim Kardashian perfumy
Copyright @instagram@kkwfragrance
4/5

Tym razem pokazała chyba wszystko 

5/5
Kim Kardashian perfumy
Copyright @instagram@kkwfragrance
5/5

A wszystko po to, aby flakonik był idealny 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.