VIVA! VIDEO

„Czas jaki spędzamy razem jest świętem”. Agata Młynarska i Sylwia Mor zdradziły nam, jak spędzają święta Bożego Narodzenia! EKSKLUZYWNE VIDEO VIVY!

Olga Figaszewska 6 grudnia 2017 13:00

„Każdy może zostać Świętym Mikołajem, to jest sprawa prostsza niż się zdaje”, mówi Agata Młynarska. To słowa piosenki towarzyszące akcji telewizyjnej Dwójki „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. To wydarzenie na dobre połączyło losy dziennikarki i Sylwii Mor. Święta to dla nich wyjątkowy czas. Ponieważ święta Bożego Narodzenia, zgodziły się na wywiad dla VIVY!. Jak spędzają tegoroczne święta? Co zdradziły nam na ten temat?

Zobacz też: „Naszym marzeniem było, żeby Sylwia miała ślub jak z bajki”. Agata Młynarska zdradziła, jak wyglądały przygotowania do wyjątkowego dnia! EKSKLUZYWNE VIDEO

Święta Bożego Narodzenia Agaty Młynarskiej i Sylwii Mor

„Był pierwszym domem dziecka, do którego trafiłam w ramach akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, którą współtworzyłam w telewizyjnej Dwójce. Absolutnie nie planowałam wtedy, że moje życie tak się dalej potoczy i że trwale zwiążę się z jednym z tych dzieci. Kiedy tam przyjechałam, nie miałam umiejętności radzenia sobie z nieprzewidywalnością zdarzeń. Po prostu przyjechałam do domu dziecka prowadzonego przez panią Jolę, wyjątkową osobę. Było bardzo mroźno, wszystkie dzieci kłębiły się tam wokół mnie, a ja musiałam wybrać te, które wystąpią przed kamerą i opowiedzą o swoich marzeniach i prośbach do Świętego Mikołaja. Jednym z tych dzieci była Sylwia, która zadała mi pytanie tak ważne dla naszej przyszłości: czy od Świętego Mikołaja może dostać w prezencie odwiedziny w moim domu”, wyznaje w naszym wywiadzie dziennikarka. Tak się zaczęła ich historia.

„Zgodziłyśmy się na ten wywiad, bo zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To taki czas, kiedy szczególnie warto pomyśleć o tym, co dobrego można zrobić dla innych. Jeżeli nosicie w sercu potrzebę odwiedzenia dzieci w Domu Dziecka, nie czekajcie. Każdego dnia możecie tam wejść, a drzwi otworzą się same. To jest nasze świąteczne marzenie, niech samotne dzieci odnajdą swoich przyjaciół. Niech teraz powstanie kolejna bajka, napisana historia waszych uczynków”, mówią Agata Młynarska i Sylwia Mor.

Jak Agata Młynarska i Sylwia Mor spędzają tegoroczne święta? Czego życzą naszym czytelnikom? Sprawdźcie nasze video!

Zobacz też: „Już od 10 lat siedzimy w sądzie’’. TYLKO U NAS! Marek Kościkiewicz o konflikcie z Andrzejem Krzywym! Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

AGATA MŁYNARSKA z przybraną córką SYLWIĄ; po raz pierwszy o ślubie Sylwii i wyjątkowo silnej więzi, którą udało im się zbudować. ROBERT BIEDROŃ i KRZYSZTOF ŚMISZEK o niezwykłej miłości oraz ślubie, który planują wziąć... w Polsce! Mama najlepszego polskiego piłkarza, IWONA LEWANDOWSKA, zdradza, jak wychować mistrza. IZA KUNA o życiowych rolach, macierzyństwie oraz o tym, co się jej w życiu udało!

Zobacz także: „To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń”. Agata Młynarska planuje ślub przybranej córki!

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA! listopad 2017, okładka
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Zobacz także: „Czułam, że Sylwia szuka miłości”. Agata Młynarska z córką w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE I SESJI VIVY!

Wideo

Blond bez żółtych refleksów? Tak! Poznajcie pielęgnację Blondifier

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Gessler z synem Tadeusz po raz pierwszy tak szczerze o swojej relacji!