Genialny duet, czyli Andrzej Chyra i Jakub Gierszał w „Pomiędzy słowami”. Zobaczcie zwiastun filmu Urszuli Antoniak! VIDEO

Źródło: materiały prasowe

16 lutego 2018 roku do polskich kin trafi najnowszy film Urszuli Antoniak z Andrzejem Chyrą i Jakubem Gierszałem Pomiędzy słowami. Film polskiej reżyserki już został nagrodzony podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego oraz otrzymał Złotego Lwa i nagrodę specjalną podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. O czym jest film Pomiędzy słowami?

 

Polecamy: Oto najnowszy film twórców „La la land”. Zobacz zwiastun „Króla rozrywki”!

oraz: Patryk Vega powraca z kolejnym filmem o gangsterach. „Kobiety mafii” kinowym hitem czy wielką klęską? Zobaczcie nowy zwiastun! VIDEO

 

Pomiędzy słowami o czym jest film Uli Antoniak?

Pomiędzy słowami to film o historii młodego prawnika Michaela (Jakub Gierszał w tej roli), który miesza w Berlinie. Pewnego dnia spotyka swojego ojca (w tej roli Andrzej Chyra), który próbuje naprawić ich wspólną relację. Jego przyjazd do Polski sprawia, że 28-letni Michael rozpoczyna poszukiwania własnej tożsamości. Przeszkodą są jednak nie duchy wywołane z przeszłości, ale świadomość, że od lat udawał Niemca, był kimś, kim tak naprawdę nie jest. Czy uda mu się odnaleźć samego siebie? Pomiędzy słowami to czwarty, chyba najbardziej osobisty film Antoniak. Reżyserka od ponad 20 lat mieszka w Holandii. Teraz bez ideologii czy politycznych deklaracji pokazuje jeden z najbardziej palących problemów współczesnego świata. Nie jest to jednak opowieść o imigracji. To opowieść o człowieku, który poszukuje samego siebie. Czy jego działania odniosą sukces?

 

Zdjęcia do filmu Pomiędzy słowami powstały w Berlinie, Warszawie i Łodzi. Ich autorem jest Lennert Hillege. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Urszula Antoniak. Scenografię przygotowały Miren Oller i Katarzyna Jędrzejczyk, a kostiumy - Paulina Sieniarska. W rolach głównych wielkie polskie talenty - Andrzej Chyra i Jakub Gierszał.  Tego, co najważniejsze w filmie nie znajdziemy jednak w dialogach, ale tak jak sugeruje tytuł, między słowami. Gesty, spojrzenia - tam dzieje się najwięcej.

 

Zobaczcie zwiastun Pomiędzy słowami

 

Zobacz: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

oraz: „Od podstawówki biłem się ze wszystkimi. Miałem konflikty z prawem, dostałem wyrok za kradzież z włamaniem”. Jakie tajemnice skrywa Patryk Vega, reżyser „Pitbulla” i „Botoksu”?

 

Zamierzasz obejrzeć film „Pomiędzy słowami”?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE