TYLKO U NAS

Co dla bohaterek sesji Power Women oznacza „być kobietą”? Sprawdziliśmy to z naszą kamerą!

Odpowiedzi były naprawdę różne!

Rafał Kowalski 23 września 2018 20:29

Najnowsza sesja okładkowa dla magazynu VIVA! była nie lada wyzwaniem. Zebranie 10 wyjątkowych i pięknych kobiet w jednym miejscu, o jednym czasie nie należało do najłatwiejszych. Kiedy się jednak udało, praca na planie przerodziła się w ogromne spotkanie towarzyskie. Wykorzystaliśmy znakomite humoru wszystkich pań i zapytaliśmy o dwie ważne kwestie!

Bohaterki sesji VIVY! o kobiecości

Pierwszą z nich było pojęcia być kobietą - jak je rozumieją, co dla nich oznacza? Odpowiedzi były naprawdę różne i wiele z nich nas zaskoczyło. Podobnie z resztą jak w przypadku drugiego pytania. Brigitte Bardot powiedziała kiedyś Nie wiem, czy Bóg stworzył kobietę, ale jeśli tak, to wiedział po co”... No właśnie! Co takiego mają panie, czego nie mają mężczyźni? My już wiemy! I wy też możecie - zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.