TYLKO U NAS

Co dla bohaterek sesji Power Women oznacza „być kobietą”? Sprawdziliśmy to z naszą kamerą!

Odpowiedzi były naprawdę różne!

Rafał Kowalski 23 września 2018 20:29

Najnowsza sesja okładkowa dla magazynu VIVA! była nie lada wyzwaniem. Zebranie 10 wyjątkowych i pięknych kobiet w jednym miejscu, o jednym czasie nie należało do najłatwiejszych. Kiedy się jednak udało, praca na planie przerodziła się w ogromne spotkanie towarzyskie. Wykorzystaliśmy znakomite humoru wszystkich pań i zapytaliśmy o dwie ważne kwestie!

Bohaterki sesji VIVY! o kobiecości

Pierwszą z nich było pojęcia być kobietą - jak je rozumieją, co dla nich oznacza? Odpowiedzi były naprawdę różne i wiele z nich nas zaskoczyło. Podobnie z resztą jak w przypadku drugiego pytania. Brigitte Bardot powiedziała kiedyś Nie wiem, czy Bóg stworzył kobietę, ale jeśli tak, to wiedział po co”... No właśnie! Co takiego mają panie, czego nie mają mężczyźni? My już wiemy! I wy też możecie - zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.