One mają moc. Takich zdjęć jeszcze nie było!

Gabriela Czernecka 21 września 2018 10:22

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet spotkało się na planie naszej sesji. Jolanta Kwaśniewska, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman, Sylwia Chutnik, Kasia Sokołowska, Anna Jagodzińska, Anita Włodarczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marieta Żukowska i Martyna Wojciechowska pojawiły się na okładce VIVY! w kreacjach Łukasza Jemioła, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazję. Takich zdjęć jeszcze nie było! 

Siła kobiet, czyli Power Women dla VIVY! 

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz. Specjalnie dla naszych power women kreacje przygotował Łukasz Jemioł. „Od lat pracuję z kobietami i mocno wierzę w to, że każda jest indywidualnością. Najbliższa kolekcja jest pod hasłem >>Believe in power<<. Wierzę, że słowa mają moc. Moje ubrania mają przypominać paniom, że są wyjątkowe”, mówi w rozmowie z Katarzyną Sielicką. 

Dziesięć gwiazd spotkało się przy realizacji wyjątkowego projektu, żeby pokazać, czym dla nich jest siła kobiet. Za co się lubią, szanują i jak się wspierają? Dla każdej z nich bycie kobietą znaczy coś innego. Jedne odkrywały ją wraz z upływem czasu, inne z dnia na dzień. 

„Chciałam mądrze zagospodarować mój czas i odwoływałam się do swojej kobiecej intuicji, która mówiła mi, że muszę być z ludźmi i dla ludzi”, mówi nam Jolanta Kwaśniewska. „Naszą siłą jest spokój i otwartość na zmiany”, uważa Marieta Żukowska. „Kobiety wciąż są niedoceniane, a mają ogromny potencjał”, dodaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Łączy je siła, kobiecość i chęć pomagania. 

Fotografie wykonał Bartek Wieczorek. Zobaczcie efekty naszej sesji zdjęciowej!  

1/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Wellman, Kwaśniewska, Chodakowska, Wojciechowska, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/12

W sesji wzięło udział dziesięć inspirujących kobiet: Jolanta Kwaśniewska, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman, Sylwia Chutnik, Kasia Sokołowska, Anna Jagodzińska, Anita Włodarczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marieta Żukowska i Martyna Wojciechowska.

2/12
Power Women, Siła Kobiet, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Wellman, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA! wrzesień 2018
Copyright @Bartek Wieczorek / LAF AM
2/12

„Kobiety są wciąż niedoceniane, a mają ogromny potencjał”, mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

3/12
Power Women, Siła Kobiet, Kasia Sokołowska, VIVA! wrzesień 2018
Copyright @Bartek Wieczorek / LAF AM
3/12

„Kierowałam dużymi ekipami ludzi, nie nadużywając swojej kobiecości. Teraz mam do tego podejście dojrzałe, naturalne. Jesteśmy kobietami. Cieszmy się z tego!”, mówi Katarzyna Sokołowska.

4/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Włodarczyk, Chodakowska, Kwaśniewska, Wojciechowska, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/12

„Chciałam mądrze zagospodarować mój czas i odwoływałam się do swojej kobiecej intuicji, która mówiła mi, że muszę być z ludźmi i dla ludzi”, mówi nam Jolanta Kwaśniewska. 

5/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Katarzyna Sokołowska, Anna Jagodzińska, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/12

„Dziewczyny z kręgu modelek są koleżankami. Wszystkie przeżywają to samo - porażki, zwycięstwa. Ta praca jest zbyt trudna, by podstawiać sobie nogi. Trzeba się wspierać!”, mówi Anna Jagodzińska.

6/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Jolanta Kwaśniewska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/12

„Moje serce bije dziś mocniej, i to nie za sprawą treningu”, mówi na widok Jolanty Kwaśniewskiej Ewa Chodakowska. „Kobieta klasa, kobieta zjawisko, kobieta inspiracja. To dla mnie zaszczyt, że biorę udział w tym wydarzeniu”, dodaje.

7/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Sylwia Chutnik, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
7/12

„Siła kobiet to poczucie, że to, co mówię, jest przemyślanie, i nie daję się uciszyć, nawet kiedy ktoś deprecjonuje moje zdanie”, mówi Sylwia Chutnik.

8/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Ewa Chodakowska, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
8/12

„Moją misją jest pomagać. Stawiam na otarte serce, ale też na autentyczność. czasem w emocjach potykam się i popełniam błędy, ale uważam, e to lepsze niż sztuczna kreacja”, mówi Ewa Chodakowska.

9/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Martyna Wojciechowska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
9/12

„Jesteśmy bardziej tolerancyjne, dążymy do kompromisu. To cecha kobiet, która ma szansę dojść do głosu. Koniec siłowego zarządzania światem!”, mówi Martyna Wojciechowska.

10/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Anita Włodarczyk, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
10/12

„Nie sądziłam, że przez sport będę mogła motywować inne osoby. Jeżeli ktoś oczekuje ode mnie pomocy, to zawsze chętnie pomogę. Taka jestem z natury”, mówi Anita Włodarczyk.

11/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Marieta Żukowska, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
11/12

„Naszą siłą jest spokój i otwartość na zmiany”, uważa Marieta Żukowska.

12/12
VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Wellman, Kwaśniewska, Chodakowska, Wojciechowska, numer 19/2018, wrzesień
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
12/12

A tak wygląda efekt końcowy naszej sesji. Podoba Wam się?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.