TYLKO U NAS

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz... Power Women dla VIVY!  

One mają moc. Takich zdjęć jeszcze nie było!

Gabriela Czernecka 21 września 2018 10:22

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet spotkało się na planie naszej sesji. Jolanta Kwaśniewska, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman, Sylwia Chutnik, Kasia Sokołowska, Anna Jagodzińska, Anita Włodarczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marieta Żukowska i Martyna Wojciechowska pojawiły się na okładce VIVY! w kreacjach Łukasza Jemioła, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazję. Takich zdjęć jeszcze nie było! 

Siła kobiet, czyli Power Women dla VIVY! 

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz. Specjalnie dla naszych power women kreacje przygotował Łukasz Jemioł. „Od lat pracuję z kobietami i mocno wierzę w to, że każda jest indywidualnością. Najbliższa kolekcja jest pod hasłem >>Believe in power<<. Wierzę, że słowa mają moc. Moje ubrania mają przypominać paniom, że są wyjątkowe”, mówi w rozmowie z Katarzyną Sielicką. 

Dziesięć gwiazd spotkało się przy realizacji wyjątkowego projektu, żeby pokazać, czym dla nich jest siła kobiet. Za co się lubią, szanują i jak się wspierają? Dla każdej z nich bycie kobietą znaczy coś innego. Jedne odkrywały ją wraz z upływem czasu, inne z dnia na dzień. 

„Chciałam mądrze zagospodarować mój czas i odwoływałam się do swojej kobiecej intuicji, która mówiła mi, że muszę być z ludźmi i dla ludzi”, mówi nam Jolanta Kwaśniewska. „Naszą siłą jest spokój i otwartość na zmiany”, uważa Marieta Żukowska. „Kobiety wciąż są niedoceniane, a mają ogromny potencjał”, dodaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Łączy je siła, kobiecość i chęć pomagania. 

Fotografie wykonał Bartek Wieczorek. Zobaczcie efekty naszej sesji zdjęciowej!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.