TYLKO U NAS

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz... Power Women dla VIVY!  

One mają moc. Takich zdjęć jeszcze nie było!

Gabriela Czernecka 21 września 2018 10:22

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet spotkało się na planie naszej sesji. Jolanta Kwaśniewska, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman, Sylwia Chutnik, Kasia Sokołowska, Anna Jagodzińska, Anita Włodarczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marieta Żukowska i Martyna Wojciechowska pojawiły się na okładce VIVY! w kreacjach Łukasza Jemioła, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazję. Takich zdjęć jeszcze nie było! 

Siła kobiet, czyli Power Women dla VIVY! 

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz. Specjalnie dla naszych power women kreacje przygotował Łukasz Jemioł. „Od lat pracuję z kobietami i mocno wierzę w to, że każda jest indywidualnością. Najbliższa kolekcja jest pod hasłem >>Believe in power<<. Wierzę, że słowa mają moc. Moje ubrania mają przypominać paniom, że są wyjątkowe”, mówi w rozmowie z Katarzyną Sielicką. 

Dziesięć gwiazd spotkało się przy realizacji wyjątkowego projektu, żeby pokazać, czym dla nich jest siła kobiet. Za co się lubią, szanują i jak się wspierają? Dla każdej z nich bycie kobietą znaczy coś innego. Jedne odkrywały ją wraz z upływem czasu, inne z dnia na dzień. 

„Chciałam mądrze zagospodarować mój czas i odwoływałam się do swojej kobiecej intuicji, która mówiła mi, że muszę być z ludźmi i dla ludzi”, mówi nam Jolanta Kwaśniewska. „Naszą siłą jest spokój i otwartość na zmiany”, uważa Marieta Żukowska. „Kobiety wciąż są niedoceniane, a mają ogromny potencjał”, dodaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Łączy je siła, kobiecość i chęć pomagania. 

Fotografie wykonał Bartek Wieczorek. Zobaczcie efekty naszej sesji zdjęciowej!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.